2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende dün akşam ciddi ciddi düşündüm çocuklar büyüdü bi düzen oturttuk şimdi tekrar bebekli hayat bakalım nasıl olacak😅
Ben o yüzden büyümeden yaptım kaygı 0 🤭😂😂 hunili gezerim 😂
Benimde bulantı falan yok ama inanılmaz halsizim bugün hiç halim yok
O oluyor tabi de ilki kadar yok ben de şükür uykusuzluk fln☺️ Gayet dinç hissediyorum belki de kızım olsuğu için o paikolojiye giremiyorum 🤦🏼‍♀️
7 Kasım 244.56
8 Kasım 599.65
12 Kasım 2513.42 çıktı. Doktor ağrılar normal ama daha önce düşüğün olduğu için riske girmeyelim dedi iğne verdi. Vajinal ultrasonda keseyide gördük 🥰🥰 Benim miniğime bi bakın bakalım. Bir de beta hcg sanki biraz yüksek gibi sat 10 ekim 🤷 onu da anlamadım.
Canım bana da artış fazla geldi ikiz olabilir 🤭 gerçi 8 ile 12 si arası artış normalmiş. İlkde fazla artmış canım. ama belli de olmuyor tabi arkadşaımın aşırı yüksekdi değeri tek ve erkekdi. Doktoru alakası yok demiş beta ile anlaşılmazmış🙄
Teşekkür ederim 🥰🥰 Bilemedim bana tuhaf geldi dofh dofh un degerlerini merak ettim. 😇 bana yakın satı olan hanımlar beta hcg yi yazabilirse iyi olur.
Hemen yazıyorum;
5 kasım; 255
6 kasım; 360
7 kasım; 560
9 kasım; 1400
Kimbilir prima beyaz paket ne kadar olmuştur :KK45:
Tanesi 3 ile 3.5 arası değişiyor🤦🏼‍♀️ Hala kullanıyorum😂 inşallah bu doğmadna kızım bırakır bezi 🙃
Kizlar bende bugun hamile oldugumu ogrendim aksamda kan vercem gebelik testim bu sekilde adetim 3 gün gecikince test yaptim ve bir kziim var 17 aylik🤔 surpriz bi gebelik oldu ☺️
Gözün aydınnn benim de kızım 16 aylık ☺️ En güzeli olmuş bence

Evet benimkilerin ikisinde de mama takviyesi aldok, ne maaşlar gitti o dönemde😅. Helal hoş olsun. İnşallah bu defa gerek olmaz🙏🏻😇
Ben de çok kullandım. 26 ay emzirdim aslında ama gıdım gıdım geldi, yetmedi hiç. Yemek yemeye başlayana dek mama tavsiyesi aldık. Topaç gibi olmuştu o dönem 😂 inşallah bunda gerek kalmaz😊

Sana dememiş olabilir... Geç döllenme olabilir. 46 dan en az 100'e yükselmesi lazım. Sayıdan çok 2 günde bir 2 katına çıkması lazım. 👍En son adet tarihinin ilk günü ne zaman? Genelde ertesi gün öğleden sonra çıkıyor.
Bugün sabah kan verdim. Ne zaman çıkacak bilmiyorum haftasonu olduğu için. Benim adeti geçeli birkaç gün oldu ama ilişki yumurtlamadan birkaç gün sonra oldu, öncesinde kovit olduğum için olmamıştı. Geç döllenme yada kimyasal olacak bilemiyorum. İki kat şeklinde bekleyeyim sonucu. Hayırlısı

O oluyor tabi de ilki kadar yok ben de şükür uykusuzluk fln☺️ Gayet dinç hissediyorum belki de kızım olsuğu için o paikolojiye giremiyorum 🤦🏼‍♀️

Canım bana da artış fazla geldi ikiz olabilir 🤭 gerçi 8 ile 12 si arası artış normalmiş. İlkde fazla artmış canım. ama belli de olmuyor tabi arkadşaımın aşırı yüksekdi değeri tek ve erkekdi. Doktoru alakası yok demiş beta ile anlaşılmazmış🙄

Hemen yazıyorum;
5 kasım; 255
6 kasım; 360
7 kasım; 560
9 kasım; 1400

Tanesi 3 ile 3.5 arası değişiyor🤦🏼‍♀️ Hala kullanıyorum😂 inşallah bu doğmadna kızım bırakır bezi 🙃

Benimde 2 çocuğum var onların peşine her daim koşmam lazım ama bugün inanılmaz bir halsizlik var umarım yarına devam etmez

Hemen yazıyorum;
5 kasım; 255
6 kasım; 360
7 kasım; 560
9 kasım; 1400

Benimkilerde biri 8 diğeri 2.5 büyüğün dersleri ödevleri küçükle beraber bi denge kurmuştuk iyi kötü bakalım elbet 3 çocuk oluncada bir şekilde halledicez😍

Hemen yazıyorum;
5 kasım; 255
6 kasım; 360
7 kasım; 560
9 kasım; 1400

Oylemi diyorsun canim ben boşluktayim sanki kaygi basladi ama hayirlisi boyleymis tabi ☺️☺️

Canım dbakırda hangi hastanele doktora gidilorsun..bende 4+3..pazartesi gideceğim
Canım şuanlık özel bağlar hastanesine gidiyorum. 6+3 üm bende eşimle birlikte keseyi görmek ve kalp sesini duymak için gittik ama doktorumdan memnun değilim devletle devam etmeyi düşünüyorum. Eşim erkek doktora karşı ordaki tek bayan doktora gidiyordum. Herkesin adından bahsettiği kadın doğum hastanesinde bi doktor buldum onunla devam edicem inşallah salı günü randevum var hatta. Siz bağlar hastanesini düşünürseniz erkek doktorlar da vardı tabi. İlk gebeliğim olduğu için doktor tavsiyelerine göre gidiyorum bende

Benimki 3. Desem?😂
Büyük oğlum 4 yaşında küçük 7 aylık hemde🤣
Önünde eğiliyorum. Bu ne cesaret yiğidim 😅😅 7 aylık bir de cooook coook küçükmüş amaaannn
Ben 5 yıl sonra kararttım gözümü.. :KK45:

Diyorum her yaşın kendi zorluğu var. Ele avuca sığmayan bir nesil bu. Yap gitsin o da büyür nasılsa :KK48:
Bence de. Diş dönemi aslaaaa asla 2. Çocuk aslaaa diyordum. 8 aydır istiyorum inşallah bu sefer sağlıkla ilerler öncesinde 1 kimyasalim var
4 ve 5.5 yaştan bildiriyorum fırtına öncesi sessizlik o🤪
Ayyy demeeee demeeee duymamis olayım lütfen yalan olsun🤣🤣
Pazartesi günü randevum allahın izniyle keseyi görürüz inşallahhh
Hadi inşallah güzel haberlerle gel

Selam kızlar
Meleqmm Meleqmm
Bat: 28 ekim
İlk kan beklenen adetin 5. Günü
1 kasım 265
3 kasım 678
En Son 10 kasım 4050
Benim merak ettiğim kızlar adet gününde veya 1 gün sonra yaptıranların değerleri daha yüksek sanırım benimki geç döllenme oluyor değil mi? Ultrason tarihine göre de 1 hafta fark oldu. Benim burada gördüğüm adet tarihinden önce 300 400 beta değeri görenler var ben çok geç fark ettim adet günü sonra şüphe oluştu öncesi hiçbir şey hissetmiştim geç döllenmede böyle mi oluyor acaba?

Benimde 2 çocuğum var onların peşine her daim koşmam lazım ama bugün inanılmaz bir halsizlik var umarım yarına devam etmez
Benimkilerde biri 8 diğeri 2.5 büyüğün dersleri ödevleri küçükle beraber bi denge kurmuştuk iyi kötü bakalım elbet 3 çocuk oluncada bir şekilde halledicez😍

İnşallah geçer canım. Ay maşallah üç çocuk 😍 benim ona cesaretim yok bu son diyorum🤭 hayalim hep üçtü ama yok yani 😂
Oylemi diyorsun canim ben boşluktayim sanki kaygi basladi ama hayirlisi boyleymis tabi ☺️☺️
Hayır ya hiç olma büyüdüklerinde oh be iyiki hemen yapmışız dicez. Zorlukları bir seneki ben kızımı 25 aylıkken yarım gün kreşe gönderöeyi düşünüyorum
Selam kızlar
Meleqmm Meleqmm
Bat: 28 ekim
İlk kan beklenen adetin 5. Günü
1 kasım 265
3 kasım 678
En Son 10 kasım 4050
Benim merak ettiğim kızlar adet gününde veya 1 gün sonra yaptıranların değerleri daha yüksek sanırım benimki geç döllenme oluyor değil mi? Ultrason tarihine göre de 1 hafta fark oldu. Benim burada gördüğüm adet tarihinden önce 300 400 beta değeri görenler var ben çok geç fark ettim adet günü sonra şüphe oluştu öncesi hiçbir şey hissetmiştim geç döllenmede böyle mi oluyor acaba?
Geç döllenme de olabilir ama o hesaba hiç bakma canım. Mesela ilk çocuğumda reglim bi gün geçince değerim 168 di. 400 ü anca üç gün gecikme de görebildim. Ama bunda adet günün 255 di ve artış biraz daha fazla. Tamamen hormonal yani

İnşallah geçer canım. Ay maşallah üç çocuk 😍 benim ona cesaretim yok bu son diyorum🤭 hayalim hep üçtü ama yok yani 😂

Hayır ya hiç olma büyüdüklerinde oh be iyiki hemen yapmışız dicez. Zorlukları bir seneki ben kızımı 25 aylıkken yarım gün kreşe gönderöeyi düşünüyorum

Geç döllenme de olabilir ama o hesaba hiç bakma canım. Mesela ilk çocuğumda reglim bi gün geçince değerim 168 di. 400 ü anca üç gün gecikme de görebildim. Ama bunda adet günün 255 di ve artış biraz daha fazla. Tamamen hormonal yani
Cok sag ol canim cevap icin. Ultrason hesabı 1 hafta geri olup sonra değişir mi yoksa bu geç döllenme mi diye merak etmiştim. Normalde 5+5 iken ultrasonda 4+5 görünmüştü. Pazartesi doktorla tekrar randevum var ama soru işaretleri çok yorucu ilk çocuk sarhoşluğu bu olsa gerek 🙈🙈 ilk haftalar ultrasonla SAT arasında fark yaşayan oldu mu hiç aranızda ?

Benimde hayaldin hep 3 çocuktu 2 olunca tamamız biz artık dedik bi yoluna koyduk ama 3. Süpriz yaptı bize ❤️

X