2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba üniversitede muayene oldum.2 hafta sonrası için detaylı ultrason için gün verdi.doçent bakacak 220 TL dedi..bide OMEGA 3 başla dedi hangi marka kullanıyorsunuz??

Aynen cnm sağlık olsun sevindim bile ben ya hayret
Benim hep hayalim üç kızımın olmasıydı. Biz de üç kız kardeşiz. Aramızda bir kaç yaş var. Kendimi dünyadaki en şanslı insanlardan sayıyorum. O kadar güzel bir duygu ki. Allah hiç birinin eksikliğini göstermesin.

Ben biraz çevre etkisiyle ve sürekli erkek erkek denmesinden dolayı erkeğe heveslenmiştim ama üzülmedim de valla zaten içten içten bekliyordum sağlıklı olsun da

Aman sen sor yine de yanından kovacak değil ya
Ben mesela balık pek yiyemediğim, cevizi de pek sevmediğim için omega 3 istiyordum. Doktor söylemese ben soracaktım ne kullanayım diye. Çünkü DHA ve EPA ya beynin çok ihtiyacı var.
Hamile değilken de kullandım bir süre gerçekten balık yağı çok iyi geliyor vücuda.

Sen de kullanmak istersen doktora söyle önerir bence..

Kesin ve net KIZ
Beklediğim kadar üzülmedim ya mutlu bile oldum sağlıkla gelsin inşallah
Allah sağlık sıhhat versin ailene ve bebislerine kim ne derse desin 1 kız 2 kız 3 kız hepsi çok çok harika .Cinsiyetçilik yapacağım (tabiki 3 oğlu olan anneler de çok şanslı kapı gibi oğulları var ) 3 oğlum olsa üzülürdüm ama 3 kızım olsa asla asla asla üzülmezdim. Bana bile 1 kıza "olsun "dediler .Ki ben kız diye nasıl mutlu oldum.onlarin canı cehenneme.sen mutlu musun o önemli .yeni Bir heyecan yeni bir mutluluk ne güzel

Sanırım bu biraz da çevreyle alakalı. Biz göçmeniz. Belki annemin zamanında vardır ama ben kız diyeceğim ve biri kalkıp olsun demez asla. (Diyemez de o ayrı mesele de.) Ama buradan okuduğum hala birçok aile, akraba, sülalenin isme, cinsiyete, doğuma ve hatta sonrasına da müdahale ettiğini görüyorum. Ailemde yok, eşimin ailesinde de yok şükür. Olsa benim için etkileri olmazdı ama can sıkıcı olurdu tabii.

Evet temizlik g. Revli kadın karnıma oturdu koca popsuyla boğuluyorum diyorum inmiyo devlet hastanesi idi zayen gittigimde 10cm açıktı hiç unutma Allah tan gittim yirmi dakkadabitti gitti çok kalsam işkence bu sefer. Özele gitcem

e yani kovmaz canm. Sert biri degil aslında. Ama konuşmayı kısa kesiyor insan bi müddet konuştuktan sonra çok dır dır etmiş hissine kapılıyor. ama bu sefer diycem. Hem ayrintiliya gitcem zaten eşim de girmek istiyor. Eşref saatindeyse doktor da daha ne olsn

Gerçekten ya kız bebek çok ayrı bence de. Bi de 3 kız kız bebek bereket demek. Çok güzel ifade etmişsin. Benim kayinvalidem 4 erkek dogurmus. Kız istemiş ama hep. Simdi 1. Torun kız. benimki de 2. Torun kız olucak inş. Söyledigimde kadın mutluluktan kitlenmişti gözleri dolmustu. Bazisi kiza hasret oluyor. Erkeğe cok hasret olunmuyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…