2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bana bunu diyen de akraba değil eşimin annesinin komşusu. Zaten sevmiyorum kadını. Bir de Allahtan çok uzaktalar ve yılda 1 kez görüyorum

Ben biraz çevre etkisiyle ve sürekli erkek erkek denmesinden dolayı erkeğe heveslenmiştim ama üzülmedim de valla zaten içten içten bekliyordum sağlıklı olsun da
Evet aslında hissetmiş olmalısın ki sohbet ederken hep bence benimki kız diyordun
Sağlıkla gelsin. Biz 3 kızkardeşiz ve bu şahane bir şey

Kararımı büyük ölçüde verdim .Sezaryen olacağım. Sonuçta bu bizim vücudumuz. Evet bebegimizin tercihi o belirler diyenler var ama o daha çok küçük karar verecek bir beyni yok .Ben canım ne istiyorsa o an onu yaşamak istiyorum

Ben evli değilken bile hep kız çocuk görürdüm rüyamda. çok istiyordum .tabiki sağlığı her şeyden öte orası ayrı ama ...

Arkadaşımda böyle diyordu, bir gece karın ağrısıyla gidip normal doğum yapıp geldi
Ama ben sezeryan istiyodum dediğinde bebeğin çoktan yola girdiğini görmüşler falan. Hızlıca çarçabuk oldu maşallah ikisi de süper sağlıklıydı ve ilk doğumu sezeryan bu kızın. Yani istemeden ssvd yapmış oldu
Bebek yolunu seçer derken bundan bahsediyorlar yani sen istediğin planı yap o normal gelecekse geliyor, gelmeyecekse de 42de bile hel eyip sezeryan la alınıyor

önceleri bana da vermediler sonra dr a kan tahlili götürdüm yazdı multivitamin vinelac ve demir hapı
Ben de galiba tahlili götürcem. Sanırım kadın dogumcular bunun icin tahlil yapmiyor. Saglik ocakları takip yapip kan aliyo sonra da doktora goturuyoruz sanirim. Artik bu kanaate vardım. Hoş saglik ocagindaki aile hekimi kadin dogumcularin ilgisiz oluşundan dem vurdu ama herkes birbirine top atiyor olablir. Arada kaynamayalim da bilinçli olalım en iyisi. Tabi benim ilk hamilelik bu konulara cok uzağım. Her defasında yeni seyler öğreniyorum.

Öğlenden beri herkese haber vermekle meşguldüm hatta instagramdan da ilan ettim bir an önce konuşulsun ve bitsin diye birkaç belki değişir ah vah cümleleri duysam da umrumda değil artık değişmez sağlıkla gelsin hayırlı evlat olsun yeter hatta beklediğimden daha sakin ve mutluyum. Eşim ve ailelerimiz de gayet normal karşıladılar. Kızlarım çok sevindiler. Evimizin dışındakiler her konunun da dışında kalacaklar zaten...

Biz 2. Çocukta karar vermiştik kız olursa defne olacak diye. 3.ye kısmetmiş
Eşim seçmişti ama benim de çok içime sinen bir isim oldu

Of geçen hafta oğlum diye bir dizi başlamış ona denk geldim. Ağlaya ağlaya bir hal oldum ya, var mı izleyen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…