2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
D vitaminini bana sağlık ocağı verdi doktoruna sor dedi. doktorum da kullanman lazım tabiki dedi. Magnezyum bence önemli. Doğum zamanı sancılar bile daha hafif oluyormuş
Magnezyumu soryim bari. Benim doktor kısa oz cevapla bitiriyor konuşmayı. Başka icime sinen güzel doktor yok. Bu da böyle iste. Az öz ketum tavirli bişi 🤭🤭🤭

Doktoruma gittim kızlar çok şükür bebek de plesantası da iyi.rahim ağzı da bayağı bayağı kapalı açılma olmaz bu saatten sonra dedi .bazen tıpkı yalancı hamilelik sancısı gibi yalancı kanama olurmuş .vajina arkasına birikirmiş ve ayakta durunca aşağı inermiş.uzun süre durduğundan da siyah kahverengi olurmuş.Bebeğimi de gördüm çok mutlu oldum minnoşum benim :) doktor bile muayene ederken ben bile hissettim dedi .bu kız beni öldürecek galiba :) yine kız cinsiyeti kendimi pembelere boğmak istiyorum

Ben de bugün kontrole gittim. ☺️
210 Gr civarı, 18. Haftaya giriş yaptık. Çok hareketli değildi bu sefer, uyuyor muhtemelen dedi. Kız dedi tekrar yüzdelik vermedi ama iki hafta sonra detaylıca daha net olur.

Beslenme konusunda sabah kahvaltısı önemli, 2 yumurta şart. Ek kalsiyum için sabah kahvaltıda roka, dereotu, maydanoz olsun dedi. Kalsiyum yada magnezyum kullanmıyorum. Günde bir maden suyuna da devam. Şimdilik bizden bu kadar 😍

Ben de bugün kontrole gittim. ☺️
210 Gr civarı, 18. Haftaya giriş yaptık. Çok hareketli değildi bu sefer, uyuyor muhtemelen dedi. Kız dedi tekrar yüzdelik vermedi ama iki hafta sonra detaylıca daha net olur.

Beslenme konusunda sabah kahvaltısı önemli, 2 yumurta şart. Ek kalsiyum için sabah kahvaltıda roka, dereotu, maydanoz olsun dedi. Kalsiyum yada magnezyum kullanmıyorum. Günde bir maden suyuna da devam. Şimdilik bizden bu kadar 😍
Evet peynir yumurta falan çok önemli gerçekten. Ben bulantılardan yemek yiyemiyordum ama kahvaltım güzel diyince doktora önemli olan o demişti. Zaten sabahları kıtlıktan çıkmış gibiyim:KK22:

X