2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
ilk hamileligim oldugu cok mu belli. Neyse en azindan çözümler alıyorum tecrübeli sizlerden. En az sikayetle atlatmaya calışcaz. Son aylarda ben de bekliyrdum da suan daha erken gibi geldi.

Cok güzeller yaaa, rabbim kullandırmayi nasip etsin, uyku setini nereden aldın?
Amin inşallah çok teşekkür ederim Beşikle tek fiyat olarak aldım ama tekten de satılıyor. Meltem smart beşik olarak nette aratırsan orda kendi sitesinde hem beşik modellerine hem uyku setlerine bakabilirsin kuzucum. Ben link atmayı bilmiyorum

Kaydettim canım inşallah alışverişe başlayacağım zaman bakicam

Eşiniz benim evi görse yuzüme tükürebilir camlarimı bayadır silemiyorum. Burda dogal gaz yok eski usul kalorifer kaxanı var onun kömür isi kurum vs hiç yuzüne bakılir gibi degil silsem iki güne yine aynı olacak diye saldım. Balkonlar simsiyah o derece buz gibi havada hele ki burda ayaz var bir esiyor hayatta yıkanmaz. Allah yardımcın olsun. Benim de eşim temizlige bisey demiyor da yemek konusuna takiliyor bazen. Takmiyor gibi yapsa da ne hikmetse hamileligimden beri bir iki defa sen de saldın gibisinden laf söyledi. Bazen insanın sabrını cok zorluyor bu erkekler. Bir günüm bir günümü tutmuyor ki iki gündür yine isten gelip ölü gibi uyuyorum. Kafa kalmayinca napiyim yani

O cam silme aparatı nasıl bir şey çok merak ettim. Ben bu cam silme işini hiç bilmiyorum. Bunun için her ay eve bir abla geliyor. Eğer müsaitsen nasıl bir şey olduğunu ekleyebilir misin?

Ayyy bide çalışıyosun, normal ozman istanbulda hava iyi olduğu için yapabiliyorum soğuk havalarda bende yapamadım, bide evim çok toz tutan bi ev hele çalışsam asla tek yapmam kalk beraber yapıcaz derimde evde olduğum için kendi aramızda iş bölümü yaptık oyzuden bişi diyemiyorum
Ayyyy hiç sorma, tane tane pilav yapan ben 2 aydır asla yapamıyorum deliricem
Valla bu erkeklere ne yapsan yaranamassın oyuzden ben bişi söyleyince gülüp geliyorum susuyor sonra

O cam silme aparatı nasıl bir şey çok merak ettim. Ben bu cam silme işini hiç bilmiyorum. Bunun için her ay eve bir abla geliyor. Eğer müsaitsen nasıl bir şey olduğunu ekleyebilir misin?
Bu cam silme spreyini sıkıyorum cama, sünger yerinden camaaa yaydırıyorım, diğer tarafdanda çekiyorum, silmeye gerek kalmıyo izde kalmıyo camda misss gibi oluyo, yarım saatte işimi hallediyorum bunun sayesinde milyoncularda daha ucuz, ben valla pazardan ne 10 tl ye almıştım uzuyoda kolay oluyo

Eklentiler

• 98D3FE4C-E809-4F05-BF7C-C6A508B9FD62.png
    187,5 KB · Görüntüleme: 55
Cinsiyeti söylemediler mi?

Çok teşekkür ederim canım. Bir bakayım buna ben.

O zaman belki bizde tulum kullanırız değil mi :) ilk defa böyle inceleme fırsatım oluyor çok ince görünce olmadı şimdiden kalın bir yorgan da alayım derdine düştüm
Öyle oluyor o yorganlar. Bebek olunca ev mecbur sıcak oluyor zaten o yorgan yetiyor. Ama ben de hep uyku tulumu kullandım üstünü açma ihtimaline karşı. Ama o yorganla kullandığım zaman kalın giydirdim. Birde üste giyilen yorgan var onlardan almıştım.

Oldu canim emredersin der kendin süpür çok istiyorsan derim. Ki dedim de eşim kendi süpürüyor. Ben çalışıyorum kusura bakma ben her dakka ev filan supuremem ancak hafta sonu 1 kere dedim. Şimdi değil hamilelikten önce. O zaman yine arada supuruyordum. Şimdi asla elimi surmuyorum. Robot süpürge aldım eşim çok yorulmasin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…