2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yeminle belkide bu yuzden korkumuz hep o korkutucu doğum hikayeleri yüzünden bilinç altımıza işlemişler hep ..aslında cidden çocukların yanında konuşulmaması gerek konular

Bende vajinusmustum astiktan 2.5 yıl sonra oldu ilk doğum bide doktor ve hastane çok teşvik etti. 6 ayda astım bu arada.

Bende vajinusmustum astiktan 2.5 yıl sonra oldu ilk doğum bide doktor ve hastane çok teşvik etti. 6 ayda astım bu arada.
Heeee ben buraya oyuzden kaydoldum, vajinismus grupları vardı, apart fln dediler evde kendi başıma yendim 1 ay içinde 5 gün sadece yaptım o apartları yendim, işte bende yemdikden 1 ay sonra hemen hamile kaldım, zaten hamile olduğum için şuan birleşme yok, korkuyorum doğum dan sonra tekrar birleşme olmaz diye, normslde bu kadar beklenmemesi lazım alışma süreci olması lazımdı kısmet hamile kaldım sen yine 2,5 yıl sonra olmuş bebek, 2,5 yılda alışmışsındır

......
Evet öyle canim. Ama eskiden doğumda ölen anne sayısı da çoktu.

Tarlada doğuran da doğuruyor valla. Bu işler çok değişik işler

Kızlar 20.haftaya girince tek nabızlık wampıre diares demir şuruba başlayacağım

hap mi isteseydim acaba . Dişlerime bile zarar vermesinden korkuyorum aslında.
Ben misal bebek doğduktan sonra verilen demir sorununu kullanmadım.
Dişleri mahvediyor yahu.

Yeminle belkide bu yuzden korkumuz hep o korkutucu doğum hikayeleri yüzünden bilinç altımıza işlemişler hep ..aslında cidden çocukların yanında konuşulmaması gerek konular
Erkeklerin askerlik kadınların da doğum muhabbetleri işte... Ama artık erkekler bedelli kadınlar da prenses doğum yapıyorlar
İnstagramda görüyorum doktorları da giriyor doğuma sabırla bekliyorlar masaj yapıyorlar falan o imkanlarınız varsa normal tabi ki en güzeli. Ama basit bir hastaneyse ebeler bir an önce bitsin diye kesiveriyorlar bu bir gerçek bu konuda dr çok önemli.

......

Evet öyle canim. Ama eskiden doğumda ölen anne sayısı da çoktu.

Tarlada doğuran da doğuruyor valla. Bu işler çok değişik işler
Bizim bi tanıdık vardı sancım gelirdi kaynanam gidip ebeyi alıp gelene kadar ben kendim doğururdum diye anlatırdı ufak tefekte bişey ama maşallah yani vücutla da alakalı sanırım ya.

Aynen tabi doktorumuzu bu konuda iyimi nasıl bilemiyorum

Bence olay bununla ilgili. Ben doğuma değilde böyle masaja ya da dinlenmeye gittim tavrı vardı herkeste. Doktor zaten aşırı neşeli biri olur başarırsın diye diye dogurdum anneme çıkıp diyormuş ki aşırı hassas her an sezeryana alabiliriz. Bana girip ne sezeryanj çok iyi gidiyorsun falan diyordu

Ah evet aynen..
Bende 3 sene sonra herşey çok güzel olacak ikisi de büyümüş olacak öyle düşün diye kendimi teselli ediyorum

Çok güzel gözüküyor bu modeli biliyorum ama önemli olan çok kullanılmamış olması zaten güle güle kullan
Aynen canım . Gıcır gıcır gerçekten.
Sağ ol

Alınıyor bazılarının fırsatı bıle olmuyor kullanmaya
Bazılarının bebekleri durmuyor arabada

Kızımda pek durmazdı ama zorla alıştırdım.

Pusetiyle birlikte katlanıyor olması da benim için önemli
.

Hanımlar az önce doktordan çıktım. 3,5 haftada kocaman olmuş ve fıkır fıkır kaynıyor.

150 gr 16 hafta içindeyim. Cinsiyeti de kemik yapısına bakarak ve küçük bir çıkıntıya göre de %60 70 kız dedi.

On gün içinde kontrole gideceğiz. O zaman da tekrar bakıp belki oranı artırır ama kız dedi. Çok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…