2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hayırlı olsun, gözün aydın

Gözünaydin sağlıkla gelsin insalalah.

Şunlar çokmu süslü yaaa, ycuz diye alıyım dedim ama arada kaldım

Eklentiler

• 68988A07-5481-46F5-8766-01D95B202868.png
    212,4 KB · Görüntüleme: 113
yoncambenim yok canım.
Normal doğum benim hafızadan silindi
En güzeli normal dogum ozamanlar geçlik hamilelikten bişey yapamıyordum dogumdan geldikten iki gün sonra bi ün halı arımı yıkamış camlarımı silmiştik gelen pis demesin diye eltim sezaryen oldu bir naz bir ay iş yapmadı bütün işleri bana yaptırdı neden yaptıysam kullandı kadın beni

İlk defa birinden Sezeryanım bu kafar uzun sürdüğünü duydum canim

Emin mısın dçsezeryan olduğuna onun :)
Nasıl yani ben yanlış mı anlattım. Sezeryan yerim 3 4 ay kaşıntı falan vardı bir tarafında ağrı oldu hep doktora gittim içerden iltihap kapmıştı bakteri olmuştu. İlaç kullandım. 3 gun hastanede kaldım eve geldim ama 1 hafta zor yürüyordum.
Uzun süren ne anlamadım canım

Seninki sorunlu geçmiş canim o zaman. Nornal süreç değil zaten seninki

Aslında 36 aya kadar . Ama 5 yaşına kadar kullanan var baya bi araştırdım

Ne güzel di mi terli toplu
Ben 3 sene kullansam bıle yeterli bana
Az değil 3 sene
Güzel görünüşü baya yaaa, ben ilk görünüşe vuruluyom zatennnn kullanışına değil zaten 3 yaşından sonra hangisi biniyo bebek arabasına güle güle kullansın bebiş

Güzel görünüşü baya yaaa, ben ilk görünüşe vuruluyom zatennnn kullanışına değil zaten 3 yaşından sonra hangisi biniyo bebek arabasına güle güle kullansın bebiş
Pratik ve kullanışlı olmasından dolayı bir tane de bundan olsun dedım
Zaten stokkenın eski modeli
Şuan satıcıdandım sadece 2.el olarak var.
Üst modeler satılıyor suan .
Üst modelleri görsen belki beğenmezsin

Saçma bisi. Tutma yeri halka gibi bisi
E bebekte gördüm 15 bin

Nihayet doktora gidebildim bende 12. Haftada kıza benziyor demişti başka doktor şimdiki erkek dedi hatta çıkıntıyı gösterdi 3 defa sordum eminmisiniz diye çıkıntı yok olmazsa erkek dedi tabi benim kafamda deli sorular 17.haftadayım sizce alışverişe başlıyım mı??

Canım yalnız unuttuğun bir şey var. Şimdiki gibi kontrol, erken tanı, vitamin desteği gibi şeyler olmadığı için anne bebek ölümleri veya sakatlanmaları çok daha fazlaymış. Anneannemin 6 çocuğu ölmüş farklı farklı yaşlarda. Kimbilir ne hastalıkları vardı

İlk gebelik öncesi kontrole gittiğimde keşke her hasta sizin gibi olsa demişti doktor. Gebe kaldıktan sonra geliyorlar ve komplikasyonların önüne geçemiyoruz demişti..

Tüm bu rutin kontrollere rağmen bile 26 haftalık doğum yapıp çocuğu engelli kalan akrabamız var. Doğum başlamış anlamamış ve bebek oksijensiz kalmış. Bebekte üst damak kapanmamış bile daha düşün

Yani o yüzden ben eskiler de böyleymiş güzellemelerine inanmıyorum. O zaman da vardı şimdi de var zorluklar..

Bana göre de bu işin doğal yolu vajinal doğumdur. Ama ortada bir seçenek varsa kim nasıl rahat edecekse öyle yapsın bence.
Ben ilkini normal doğurdum ama sonra dikişlerim yüzünden zorlandım. Başkası kuş gibi kalkıyor.
Ben evde doğursaydım ve o yırtık için geç kalınsaydı kan kaybından ölmüştüm. Üç top sargı bezini tampon yapmışlar doğumdan sonra. Ardından 3 tüp kan verdiler. Doktor bile korktu da vizite zamanı dışında gece doğuma gelince kontrole geldi

Şimdi bende travma olmasın da ne olsun? Ki ben yine soğukkanlı kalıyorum bir çok kişiye göre. Belki bu rahat geçer diyorum. En iyisi herkes bildiği yoldan gitsin

Abboowwww fiyatlara bak beeeee şka gibi
6-12 aylık al
Sonra bana dua edersin

0-3aylık en fazla 3 takımı olsun
Aynen 0-3 almadım hiç bi kaç tane olsun dedim hep 6-9 alıyorum , yada 9-12

Kesin net bişi söylemedimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…