2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Okadr para maalesef veremem ve zeynep kamile bulamayacagima kanaat getirdim 15.59 16:00 da hatta oluyorum ben ama randevu yok diyor 182 bence bu iste bir is var yaknlrna tanidiklrna veriyorlar yada oradan yonlendiren bazi doktorlar var direk gidip aliyorlar bence yoksa baska aciklamasi olamaz...

Ben smdi buradan bir arkdsmn tavsiyesi ile ta ümraniyeden başak şehire gidecegim normal gebe randevusu aldm suan orda muayene olduktan snra doktor yesil alan kaydi aciyormus ve bizat hastanede kayit aciyor randevu veriyorlarmis 9 subata randevu aldm gideyim size bilgi veririm

Yaklaşık bir yıldır devlet hastanelerinde muayene odasina cocuk bile kabul edilmiyor .. ve her hafta gidilmesi dogru degil e nabiz radyoloji goruntulerim bolumunde dosya halinde hangi tarihte gittiginiz ve usgde verilen bilgiler yaziyor .. doktor nezmn gidip muayane oldugunuzu gorebiliyor devlette en az 3 hafta ara ile muayene edilir doktorun uslubü yanlis olabilir ama bunlarda bilinmesi gereken şeyler arkadaşlar söylemek istedim.. üstelik pandemi başladığından belli hastanede çalışan hiç kimseyi şikayet edemiyormuşuz etsekte dikkate alınmıyormuş burada birisi demisti bende burdan gördüm bunu benimde basima arkdsn anlattgna benzr bisi geldi ikili test yaptrdm ama bebegimi gormemistm bir hafta sonra gittim doktor yeni ikili yaptrmssn muayene yapamam dedi bisi demedim ama kotu bir usluple soylemedi

canım bana da yazdı arkadaş sağolsunn ben biraz beceriksizim valla ne iyi olur gidince mutlaka yaz bana nasıl bir yol izleniyor biliyim olmazsa ben de giderim.. Dediğin gibi Zeynep K. asla alamayacak gibiyim sanırım oradaki takipli hastalarına elle yazıp rand. veriyorlar bende takipliyim her ay gidiyorum ama nifty testi yaptırdımya beni milyarder falan görüp vermediler telefonla alacaksın dediler son gittiğimde

bilmiyorum ben aynı diye biliyorum ama zaten sorabiliyosa doktora sorsun. bileklerim çok ağrırdı kullanamamıştım ilk gebeliğimde, ona istinaden yazdım.

Ben oglumda elle kagit yazdilar oyel aldm busferde muayeneye gittim asistan vardi vermedi digerlerne hakszlk olr diye doktrn kendi olsa verirmiydi diye dusunuyorm ama artk ugrsmaktan yoruldm dunyanin obur ucuna gidicem raziyim ama artk zeynep kamille ugrsmaktan yoruldum .. bir tek benim saniyordum ama dün googleden ŞİKAYET VAR a girdim binlerce sikayet var ama devlet kurumu oldgu icin umursanmamis bile sikayetler

Bende 8 şubata aldım randevu

Seçenek var da benim 3. Sezaryen ve tüpleri bağlatıcam yeni mezunlar benim işimi yapamaz biraz işinin ehli olması lazım. Dışarı gitmekte istemiyorum çoluk çocuk gidilmez çocuklar beni merak eder durmazlar bir sıkıntı çıksa kimsemiz yok bir de git gel dr parası hastane parası 25 bini buluyor çok fazla. Devletteki dr a önceden de gitmiştim iyi ve tecrübeli ama o zaman bir odada 2-3 kişi kalınıyordu o şekilde asla istemem eğer şimdi herkese ayrı oda falan varsa olabilir gerekirse para verir tutarız özel oda olabiliyorsa hastane yenilendi şartlar da 7 sene öncesine göre iyidir diye düşünüyorum. Randevu için hatırlatma ayarladım mhrs den açılınca gününe saatine bakmadan kapıcam 1 kez gideyim bi göreyim bakalım gidince sekreterle konuşurum sabah gelip randevu alsam veriyorlar mı o şekilde de diye. Burada kaliteli bir özel hastane olsa parasını önemsemicem gidicem de işte 1 özel hastane var o da Allaha emanet devletten hiçbir farkı yok hatta devlet şuan daha yeni sadece devlet aşırı derece roman dolu bu tarafta çok roman yaşıyor gerçi özelin de çok farkı kalmamış biraz parası olan romanlar da özelde. Bir de özel hastane tek diye herlade %300 mü ne katkı payı alıyor arkadaş devlette benim 1000 küsüre yaptırdığım tahlili bedava yaptırmış insan sinir oluyor böyle olunca bizim de var sigortamız adı özel hastane diye kazıklanıp duruyoruz.

sanırım dediğim gibi hastanın genel durumuna göre veriyorlar yani riskli gebelik olanlar, işte maddi görüntüsüne göre olanlar gibi aklıma başka bir yol gelmiyor.. bak zaten oğlunda da eline kağıtla vermişler mhrs - 182 yalan dünya yani her gün bak dur.. sen gidince beni unutma yaz canım bende giderim olmazsa

Her devlet aynı değil tabiki. Ama ben 2 haftadır rezil oldum devlette bu Bi kesin. İnsan gibi davranmadılar. Bir an önce kendi doktoruma gitmek istiyorum.
Burası küçük yer herkes birbirini az çok tanıyor bir de genelde hastalar roman olduğu için eli yüzü düzgün insan görünce iyi davranıyorlar

kızlar sizde de baş ağrısı oluyor mu?
sabah uyandığımdan beri hafif bir baş ağrım var,tansiyonum da normal
gebelikten dolayı oluyor sanırım çünkü normalde başım kolay kolay ağrımaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…