2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu nasıl bir uslup yaaa deli oluyorum İşi o yani bakmak zorunda nasıl böyl ebirşey yapabiliyolar aklım almıyo
Allahdan bebeğiniz iyiymiş

Şaka gibi. Durumu şahsi algilamayin. Bence birçoğu bu şekilde maalesef. Ben de devlete gidiyorum ama eşim sağlık personeli ve gittiğim drlar onun arkadaşı oluyor. Yoksa gerçekten çekilecek yanları yok.

Kızlar devlete gidip memnun kalan yok mu? Özelde gitmeyi düşündüğüm dr.un artık yaşlandığı için ellerinin titrediğini dikiş atarken zorlandığını falan duydum canım sıkıldı anestezi dr.u yardım ediyormuş dikiş atarken. Bir de erkek dr var o da çok azarlıyor hiç özel gibi değil ters bir adam dediler. Zaten hastanenin adı özel ameliyathane odalar falan eski. Devlette bir dr.u önerdiler ama sıra almak mümkün değil çok kalabalık. Randevuları takip etmem lazım sürekli ama odaları ameliyathanesi nasıl bilmiyorum. Başka seçeneğim yok ne yapacağımı şaşırdım.

canım edirnedemiydin sen istanbula gelebilsen avrupa yakasına bir sürü seçenek var

Direkt şikayet edin, hem sağlık bakanlığına hem cimere yazın mutlaka. Özellikle cimere. Kimsenin bu şekilde davranmaya hakkı yok. Herkes işini yapacak.

Kırklareli’ye Tekirdağ’a baktın mı hiç? Çok fazla mı uzak senin olduğun yere, yani dediğin de zor. Devlette randevu bulmak sıkıntı.

geçmiş olsun. @Pembekelebek_8787 kas gevişetici kremler gebelikte kullanılmıyor. haberiniz olsun.
Kas gevşetici ile ağrı kesici kremler farklıdır. Ağrı kesici kremi sorabilir. Bilmiyorum kullanılıp kullanılmadığını. Doktora sormasını söylemiştim
Allah kahretsin ne diyeyim. Özel hastanelere mahkum kaldık bunların ego ve muamelesinden dolayı. Sonra yok doktor hakkı yok bilmem ne konuşuyorlar. Yazık
Gerçekten şiddeti savunmuyorum asla da savunmam ama insanları kim bilir nasıl çıldırtıyorlar ki böyle davranıyorlar diye düşündüm. Allah kimseyi düşürmesin.
Bu nasıl bir uslup yaaa deli oluyorum İşi o yani bakmak zorunda nasıl böyl ebirşey yapabiliyolar aklım almıyo
Allahdan bebeğiniz iyiymiş
Kesinlikle. Devlet bana bu hakkı vermiş sonuçta. Kendini bilmezler işte.
Şaka gibi. Durumu şahsi algilamayin. Bence birçoğu bu şekilde maalesef. Ben de devlete gidiyorum ama eşim sağlık personeli ve gittiğim drlar onun arkadaşı oluyor. Yoksa gerçekten çekilecek yanları yok.
Bu farklı gittiğim 2. Doktor. İnsan gibi davranmıyorlar. İyi olanları tenzih ediyorum tabiki. Ama maalesef istisnalar kaideyi bozmuyor.
Direkt şikayet edin, hem sağlık bakanlığına hem cimere yazın mutlaka. Özellikle cimere. Kimsenin bu şekilde davranmaya hakkı yok. Herkes işini yapacak.
Edeceğim mutlaka kesinlikle. Köpek gibi davranıyorlar.

Bunu sağlık bakanlığına bildirmek farz olmuş.
He yaptırım uygulanıyor mu bilemeyiz ama mutlaka soruşturuluyor..

Bunu sağlık bakanlığına bildirmek farz olmuş.
He yaptırım uygulanıyor mu bilemeyiz ama mutlaka soruşturuluyor..
Oluyor kesinlikle, daha önce sağlık bakanlığından da dönüş aldım. Hatta cimer her konuyu mutlaka değerlendiriyor ve bir sonuca bağlıyor.

Bende özelde hiç iyi muamele görmedim devlette şansımı denicem paramızla rezillik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…