2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu esenyurttaki merkeze neden gidiyorsunuz siz ben orayı kaçırmışım
Basaksehirde bir hastaneye randevu aldim aslnda :) ama esenyurta ailem var birkac gun onceden oraya gidecegim .. oradaki hastaneye gitme sebebim normal gebe muayenesine gidiyormuşuz ve doktor yesil alandna direk detayli ulturason kaydi aciyormus bir ust kata cikip hemen detayli ulturason randevusu fisi alabiliyormusunuz ayni gun icinde .. yani mhrs 182 gunlerce ugrsamaya gerek kalmadan

Ha pardon, bir arkadaşa tavsiye etmiştin ya sen de oraya gideceksin sandım bi an:)

Kayınbabamin ismini koymam icin bi baskı var şu aralar bu konu tekrar açilmadan benim bir an evel guzel bi isim bulup oyle seslenmem lazim
Evet kesinlikle bir isim bul ve ben hep hayal kuruyordum iste ornek veriyorum ay hep hayalimdi emre koyacagim derdim oglum olursa de ise yariyor genelde kimse agzini acamiyor

Kayınbabamin ismini koymam icin bi baskı var şu aralar bu konu tekrar açilmadan benim bir an evel guzel bi isim bulup oyle seslenmem lazim
Hadi oradan deseydin
En sevmediğim sinir olduğum işler, kendi adını koymak isteyen çocuk yapsın

Ha pardon, bir arkadaşa tavsiye etmiştin ya sen de oraya gideceksin sandım bi an:)
Esenyurttaki klinik arkdsn bugun randevusu var orasida renkli ulturasonla bebisi gosteriyor arkds bugun gidecek memnun kalirsa bende ilerleyen haftalrda renkli gorebilmek icin birkez giderim diye dusunuyorum oraya :)

Yok ben bi kere hastaneyi aradım, detaylı ultrason yokmuş hastanede doktor başka doktora yönlendiryomuş, oyuzden bende devlete almaya çalışıcam
anladım canım valla iyi araştırıyosun hee sen olmasan öğrenemiycem:))
ben de doktor hastane içinde başka yere yönlendirir diye düşündüm, gittiğimde sorayım
medipol yakın bana , detaylı varsa orada yaptırırım

Oluyor kesinlikle, daha önce sağlık bakanlığından da dönüş aldım. Hatta cimer her konuyu mutlaka değerlendiriyor ve bir sonuca bağlıyor.

Soruşturulduğunu biliyorum da ne gibi yaptırım uygulanır şüpheliyim. Uyarı alır umarım. Bazıları tabiri caizse kaşarlanmış oluyor. Pek işlemiyor işini nasıl yaptığını umursamıyor

Cimer den birkaç şey için geri dönüş almıştım. İllaki cevap veriliyor bazen sonuç tatmin etmese de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…