2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Seçenek var da benim 3. Sezaryen ve tüpleri bağlatıcam yeni mezunlar benim işimi yapamaz biraz işinin ehli olması lazım. Dışarı gitmekte istemiyorum çoluk çocuk gidilmez çocuklar beni merak eder durmazlar bir sıkıntı çıksa kimsemiz yok bir de git gel dr parası hastane parası 25 bini buluyor çok fazla. Devletteki dr a önceden de gitmiştim iyi ve tecrübeli ama o zaman bir odada 2-3 kişi kalınıyordu o şekilde asla istemem eğer şimdi herkese ayrı oda falan varsa olabilir gerekirse para verir tutarız özel oda olabiliyorsa hastane yenilendi şartlar da 7 sene öncesine göre iyidir diye düşünüyorum. Randevu için hatırlatma ayarladım mhrs den açılınca gününe saatine bakmadan kapıcam 1 kez gideyim bi göreyim bakalım gidince sekreterle konuşurum sabah gelip randevu alsam veriyorlar mı o şekilde de diye. Burada kaliteli bir özel hastane olsa parasını önemsemicem gidicem de işte 1 özel hastane var o da Allaha emanet devletten hiçbir farkı yok hatta devlet şuan daha yeni sadece devlet aşırı derece roman dolu bu tarafta çok roman yaşıyor gerçi özelin de çok farkı kalmamış biraz parası olan romanlar da özelde. Bir de özel hastane tek diye herlade %300 mü ne katkı payı alıyor arkadaş devlette benim 1000 küsüre yaptırdığım tahlili bedava yaptırmış insan sinir oluyor böyle olunca bizim de var sigortamız adı özel hastane diye kazıklanıp duruyoruz.
ay valla işin zor inşallah en iyi şekilde sonuçlanır ... devlete dediğin gibi git sen bi bak bakalım özel oda olayı çok iyi ama çok az sayıda vardır nasıl kapıcan o odayı bence baştan konuş anlşabilirsen anlaş canım zaten cüzzi bir ücreti var iş odayı alabilmekte Allah yardımcın olsun...

Çenesi düşükler ilk üç :KK70:

0ABAE2D0-89B4-4BCA-9E7E-7D1696C1E8B5.jpeg

ay valla işin zor inşallah en iyi şekilde sonuçlanır ... devlete dediğin gibi git sen bi bak bakalım özel oda olayı çok iyi ama çok az sayıda vardır nasıl kapıcan o odayı bence baştan konuş anlşabilirsen anlaş canım zaten cüzzi bir ücreti var iş odayı alabilmekte Allah yardımcın olsun...
Corona dan dolayı herkese ayrı oda veriliyor diye duydum hatta sezaryenlerle normal doğumlar bile ayrı bölümlerde tek odalardaymış hala öyle mi bilmiyorum dr.la konuşacağım devlette illaki tanıdık birileri vardır çok işimiz düşmediğinden bilmiyoruz onları araya sokacağım gerekirse hastaneye bağış yaparım ben zaten 5-6 bini gözden çıkardım özele vereceğime devlete veririm bakıcıların hemşirelerin eline parayı sıkıştırdın mı özelden güzel bakıyorlar malesef her şey parayla dönüyor. Ben devlette başka bir ameliyat oldum yıllar önce bizim canımız sıkkın mesela öyle doğum gibi güzel bir olay değil hasta bakıcılar bahşiş istemişler eşimden😳

Seçenek var da benim 3. Sezaryen ve tüpleri bağlatıcam yeni mezunlar benim işimi yapamaz biraz işinin ehli olması lazım. Dışarı gitmekte istemiyorum çoluk çocuk gidilmez çocuklar beni merak eder durmazlar bir sıkıntı çıksa kimsemiz yok bir de git gel dr parası hastane parası 25 bini buluyor çok fazla. Devletteki dr a önceden de gitmiştim iyi ve tecrübeli ama o zaman bir odada 2-3 kişi kalınıyordu o şekilde asla istemem eğer şimdi herkese ayrı oda falan varsa olabilir gerekirse para verir tutarız özel oda olabiliyorsa hastane yenilendi şartlar da 7 sene öncesine göre iyidir diye düşünüyorum. Randevu için hatırlatma ayarladım mhrs den açılınca gününe saatine bakmadan kapıcam 1 kez gideyim bi göreyim bakalım gidince sekreterle konuşurum sabah gelip randevu alsam veriyorlar mı o şekilde de diye. Burada kaliteli bir özel hastane olsa parasını önemsemicem gidicem de işte 1 özel hastane var o da Allaha emanet devletten hiçbir farkı yok hatta devlet şuan daha yeni sadece devlet aşırı derece roman dolu bu tarafta çok roman yaşıyor gerçi özelin de çok farkı kalmamış biraz parası olan romanlar da özelde. Bir de özel hastane tek diye herlade %300 mü ne katkı payı alıyor arkadaş devlette benim 1000 küsüre yaptırdığım tahlili bedava yaptırmış insan sinir oluyor böyle olunca bizim de var sigortamız adı özel hastane diye kazıklanıp duruyoruz.
Ankarada sıraya yazılıyormussun tanıdık varsa eğer daha kolay oluyormuş özel oda için. Eğer sezeryansa istediğin doktorun nöbetine göre ayarlayabilirsiniz doğumuda. Eğer özel şartları böyleyse devleti değerlendir mutlaka. Bence uzaklık çok önemli

Anteplililili Anteplililili gözün aydın canımmmm isim aramaya basla kiyafet almaya basla ohh en keyfli level a gectin sende hayirli olsun :KK70: darisi basima hamisler bi okuyun ufleyinde bende ogrenim 14 subatta :KK70:
Başlayacagim artik😊Okudum üfledim şimdi 😂14 şubatta o bebe heryerini meydana koyacak insallah🤣

Ankarada sıraya yazılıyormussun tanıdık varsa eğer daha kolay oluyormuş özel oda için. Eğer sezeryansa istediğin doktorun nöbetine göre ayarlayabilirsiniz doğumuda. Eğer özel şartları böyleyse devleti değerlendir mutlaka. Bence uzaklık çok önemli
Benim gideceğim dr un sezaryen günü belli çarşamba günleri yapıyor acil durum yoksa. Odayı bi şekilde ayarlarız gibi geliyor bana belediye başkanına kadar yolu var😂

Betül hanıma aldım ben 😍 aynen bilgilendiririm nasıl yaptım diye inşaşlah alabiliriz😍😍 yenibosnadan direk giden otobusler var öyle gidicem artık😀💪🏻
Ben pazar esnyurta gidicem oyuzden daha erkene bulablrsem daha erkene randevu alicam bisekilde gidicez artk :) şu detayli usg randevusunu kapalmda :KK70:

sanırım dediğim gibi hastanın genel durumuna göre veriyorlar yani riskli gebelik olanlar, işte maddi görüntüsüne göre olanlar gibi aklıma başka bir yol gelmiyor.. bak zaten oğlunda da eline kağıtla vermişler mhrs - 182 yalan dünya yani her gün bak dur.. sen gidince beni unutma yaz canım bende giderim olmazsa 👍
Tamam cnm aklmdsn yazarm buraya :)

X