2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla ne biliyim ben geçen çikolatayedim çok döndü fotoğrafını düzgün çekemedi, oyuzdne bu sefer yemedim😂😂 güzel fotoğrad versin diye😍😀
Ben rutini bozmadan normal yiyip gideyim ya nasip diyecegm artık. Sonra karnımda taklalar atmasın Her zaman da gitmiyrm ayda bir gidiyorum. 12. Haftada söylememisti. Bi dahakine söylerim demisti. Doktorum da pek ketum. Az ve öz konusuyor sagolsun 🤭Takla makla atar hareketlenirse uğraşmaz belki artık bakcez 🤗🤗

Almanca yazıyor canım. Bir baharat gibi suya koyuyorsun bir kaşık. Aktardan aldığımız şeyler den. Ama ne bilmiyorum.
Yani galiba. Kabızlığı gidermek için. Karın bu yüzden ağrıyor sancı yapıyor olabilir
Ben de afedersin gaz veya hazimsizlik olunca benim de sag ve sol taraflarm agriyor elleyince hatta. Bazen de dönerken eğilirken. Ben de bağırsak oldugunu dusunuyorum. Alternatif biseyler iyi olabilir cidden.

Ben rutini bozmadan normal yiyip gideyim ya nasip diyecegm artık. Sonra karnımda taklalar atmasın Her zaman da gitmiyrm ayda bir gidiyorum. 12. Haftada söylememisti. Bi dahakine söylerim demisti. Doktorum da pek ketum. Az ve öz konusuyor sagolsun 🤭Takla makla atar hareketlenirse uğraşmaz belki artık bakcez 🤗🤗
Aynen bende 5 haftada bir gidiyorum çok merak oluyo gidene kadar ordada çocuk dönüp dursun istemem😂😂😂

Kızlar detayli ulturason yaptircak olan varmi devlet hastanesine yaptiricak olan hangi devlet hastanesine yaptiricak hangi devlet hastanelerinde bu bölüm var bilen varsa bi aydinlatin beni ya 1 aydr randevu alamiyorum saka gibi bukadar yogun talep gören bir bölüme günde 3 kisilik yer aciyorlar .. yazik ya cidden yaptrimasamda olur diye dusunuyordum ama isi iyce inada bindirdm artk suraya bak nekadar sacma bir olay ya ozelde fiyati nekdr acaba bu detayli ulturasonun ...
Ben Anadolu yakasında İlhan Varank Hastanesi'ne 11 Şubat a randevu aldım. Bakalım Detaylı için ne zaman randevu verir.

Kizlar almak yada incelemek isteyenleriniz olursa amazonda indirime girmiş kameralı Bebek telsizi buldum.trendyolda alanların yorumları mevcut memnun kalinmis genellikle.ozelliklerine falanda bakdim güzel yanı gece görüşü vox modu ninni özelliği vs fiyatına göre benim hoşuma gtti.inceleyebilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-01-19-09-57-056_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-09-57-056_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2022-02-01-19-10-28-402_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-10-28-402_trendyol.com.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2022-02-01-19-10-41-486_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-10-41-486_trendyol.com.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 56
canım çok sakin sessiz güleryüzlü bir doktor ben gebeliğim boyunca ona gittim 2008 yılında ve doğumumu o yaptırdı ... ama doğum esnasında çok gergindi ve bir gün sonra kurban bayramı arifesiydi tatile gideceği için sezeryana almak çok istedi ben istemedim bebeğin suyu bitmiş tehlikeli diyede bir hafta boyunca bizi paniklettirdi halbuki hiç birşeyi yokmuş mecbur kaldı normal doğuma ve bir an önce doğum yapmam için suni sancıyı yavaş yavaş değil birden verdi ,, yani herkesin doğum macerası farklıdır ama beni suni sancıdan dayanılmaz duruma getirdi epidürel aldım ayrıca doğum sırasında ellerimle destek almak için tutunmak istediğimde hareket etme ellerini bağlamak zorunda bırakma beni diye tersledi yani inanılmazdı doğum biter bitmez de gitti hastaneden bir daha da görmedim.. yani anlatsam daha çok şey var ama dediğim gibi normalde sakin güler yüzlü hatta mıymıy bir kadın diyebilirim..
Kadın doktorların temel problemi bu işte. Gel gitliler. Canları sıkkınsa falan yaklaşışmıyor, hiç profesyonel değil.
Çok çok kızdım ve üzüldüm...
Umarım bu doktorunla çok iyi geçer.

Kızlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim. 🤷‍♀️

Eklentiler

• 7742EF97-4A04-4E89-AF6F-BEA6B716CE76.png
    7742EF97-4A04-4E89-AF6F-BEA6B716CE76.png
    252 KB · Görüntüleme: 43
Kizlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim. 🤷‍♀️
Canım fiyat yada kalite manasında yorumum yok bilmiyorumda fazla.2 numara için 420 adet fazla gibi sanki tecrübeliler daha iyi bilir geçen ocak doğum yapanlar konuşurken okudum 1 2 çabuk küçülüyor 3 e geçmek zorunda kaldım elimde kaldı falan diyolardi.bir danış istersen onlara.

Canım fiyat yada kalite manasında yorumum yok bilmiyorumda fazla.2 numara için 420 adet fazla gibi sanki tecrübeliler daha iyi bilir geçen ocak doğum yapanlar konuşurken okudum 1 2 çabuk küçülüyor 3 e geçmek zorunda kaldım elimde kaldı falan diyolardi.bir danış istersen onlara.
Yazmalarını umuyorum 🙈🥰

Kızlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim. 🤷‍♀️

2 numara bolca elimde kaldı ilkinde 2.ciye kullandım. En uzun 3 numara kullanılıyor o stoklanabilir.

Evet hanımlae gittimmmmm ve bebişimi gördüm içim rahatladı 200gr boyuda 17 cm çıktı😍😍 veee cinsiyetim değişmedi kesin erkek😀😀 artık alışverş yapabilirsin dedi , yami değişmedi cinsiyet ama herşey güzel dedi😍😍 rahatladım
Maşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına , alisveris ufaktan baslasin o vakit 😗benim de randevum 26 şubattı asistan aradı doktorun toplantısı varmış.dedim 1 hafta öncesi olsun , fırsat bu fırsat 1 hafta erkene aldım 😁😁

X