2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim dr da amniyosenteze takıktı başka hiçbir şey %100 sonuç değil içim rahat etsin dersen amniyosentez yapalım direkt dedi çok basit bişeymiş gibi

İnşallah herşey içine siner güle güle kullan. Ben 2-3 sene önce yeniledim eşyalarımı ama hazır markalardan aldım böyle güzel işçilik çıkaracak usta bulamam buralarda. Herşeyi de açık renk almıştım halılar falan. Bu bebişle bu yeni eşyaları hallederiz 3-4 sene sonra bir daha yenilerim diye düşünüyorum Aslında ev yaptırma planımız var bakalım kısmet tabi ki ama bende baya kafa patlatırım o zaman herşeye kırk kere değişir benim de fikirlerim eminim

Her doktor da aynı olmuyor canım evet bu genet test %99 sonuç veriyo.İnşallah amniosntze gerek kalmaz
Yoktur bişey canım ya içini ferah tut valla teknolojinin ilerlemesi hem iyi hem kötü eskiden regl gecikti hamileyim sancım geldi doğurdum bitti şimdi ay o mu ay bu mu ay ne olacak hep stres

Çok sağ ol canim.

Çok zor bir süreç gercekten

Allah herkesin gönlüne gore versin

Benim vallahi bi fbtl aklımda onunla da kader arkadaşı olduğumuzdan yoksa hanginizin kaçıncı bebesi kimin kız kimin erkek asla aklımda değil
Benide aklinda tutabilirsin bir kizim var eşim tek erkek akrabalri hepsi agzini acmis oglan haberini bekliyorlar bu hafta ici ogrencem insalalh istedikleri haberi vercezmi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…