2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Uatak ve başlık bu sekilde. Ama benimki enlemesine duvardan duvara, komıdınlerı geçecek. boy olarak 170 cm olacak . Anlatabildim mi acaba 😀 yani duvarın kalan kısmına tablo koyabilirim.

Ama diyorum ki acaba duvarın tamamını mi kaplasa baslık😂temizliği zoe olur mu. Ben direkt temizlik dusunurum

Ben de bir şey alırken ne kadar iş çıkartacak diye düşünürüm hep. O yüzden mutfağımda fazla mutfak aleti yoktur fritöz çay makinesi gibi 😁 Sevmiyorum saatlerce birşeyler ovmayı. Yardımcım yok iş bende sonuçta 😁

Yatak başlığı güzel hakkaten ama kullanımı da önemli dediğin gibi. Oda büyükse çok battal da durmaz. Kumaşı kolay silinebilense iyi

Valla 2 türlüde iyi olur canı sıkılmiycak her türlü 🤭

Şimdiden diyo zaten doğsun artık diye 😂 İnşallah doğunca geri sok demez 😂😂

Hanımlar Ben Normalde duygusal hassas biriyim. Ama bu günlerde daha çok hassas sulu gözlü oldum.
Mesela o soğuktan titreyen küçük çoçuğu mutlaka göreniniz vardır gunlerce o çocuğa ağladım.
Yaşlı bir amcayı sokakta polisler görüyor gidecek yeri yok ona sabaha kadar ağladım.
Babam yaşlı idi vefat ettiği zaman ona ben bakıyordum onunda etkisi özlemi var.
Bunlar sadece örnek.
Huzur evindeki yaşlı videoları açıp dinleyip ağlıyorum onlara.
Bunlar hamileliğin de etkisi olabilir mi.
İnanın hemen ağlıyorum o gözyaşları taaa kalbim den geliyor adeta.
Eşim kötü biri değil.
Ama hassas anlayışlı biride değil.
Bana destek olmaz asla duygusallık yonunden.
😓

Ben de bir şey alırken ne kadar iş çıkartacak diye düşünürüm hep. O yüzden mutfağımda fazla mutfak aleti yoktur fritöz çay makinesi gibi 😁 Sevmiyorum saatlerce birşeyler ovmayı. Yardımcım yok iş bende sonuçta 😁

Yatak başlığı güzel hakkaten ama kullanımı da önemli dediğin gibi. Oda büyükse çok battal da durmaz. Kumaşı kolay silinebilense iyi

Şimdiden diyo zaten doğsun artık diye 😂 İnşallah doğunca geri sok demez 😂😂
Bende öyle alengirli aletleri hiç sevmiyorum katı meyve sıkacağı almıştık bin tane parça sinir oldum kaldırdım yıllardır duruyor öylece fritöz vs görünce bana sinir basıyor direkt nasıl yıkarım diye düşünüyorum😂 Kettle biraz ocağa yakın bazen yağ sıçrıyor içi de kireç oluyor tabi onu temizlemek bile zor geliyor😅

Hanımlar Ben Normalde duygusal hassas biriyim. Ama bu günlerde daha çok hassas sulu gözlü oldum.
Mesela o soğuktan titreyen küçük çoçuğu mutlaka göreniniz vardır gunlerce o çocuğa ağladım.
Yaşlı bir amcayı sokakta polisler görüyor gidecek yeri yok ona sabaha kadar ağladım.
Bunlar sadece örnek.
Eşim kötü biri değil.
😓
Allah seni😅 Kız madem sulu gözlüsün ne diye açıp huzur evi videoları izliyosun😂 Hamilelikte duygusallık normal ama özellikle düşünüp niye ağlatıyosun ki kendini😃 Benim de babam vefat etti başın sağolsun bende oturup babamı düşünürsem tabi ki çok ağlarım ama kendimi üzmemeye çalışıyorum ev işleriyle çocuklarla falan oyalanıyorum internette tv de bile duygusal bir şey olsa hemen geçiyorum sende üzerinde durmamaya çalış düşünme işine gücüne bak. Erkekler bizim gibi sulu gözlü değiller de şimdi benim karşımda bile günlerce yaşlı dedeye ağlasan ben gülerim sana bak kusura bakma😂 Herkesin türlü derdi var oturup ağlamaya kalksam önce kendime ağlıcam da bebişi de kendimi de üzmek istemiyorum.

Bunlar sadece örnek.
Eşim kötü biri değil.
😓
Canım çok normal ben de böyleyim her şeye ağlayasım geliyor doğum videoları açıp açıp ağlıyorum iyi geliyor bana ağlamak deşarj oluyorum ama benimkiler mutluluk şükür ve heyecan içeren ağlamalar oluyor genelde seni üzen şeylerden uzak dur bence dünya çok kötü insanlar ekonomi hayvanlar üzülecek o kadar çok şey var ki hele bu dönem çok daha hassas durumdayız biraz bunlardan izole olmamız lazım

Benim Ikınci ama bende hala hissetmiyorum.
Hissetmek beni çok mutlu ediyor. Herşeyi unutturuyor çok güzel bir duygu. Kızımda yaşadım. Şimdi hissetmek için sabırsızlanıyorum
Benim ilki de ikincisi de daha geçti bu çok erken başladı erkek ya ondan hareketli çocuk dermişim😂
Bebeğin eşi arkada kendisi öne doğru demişti dr belki ondan hissediyorumdur dışarıya doğru durduğu için🤷🏻‍♀️

Ebebek uygulamasında gün gün neler indirime girecek katalog yayınlanmış kızlar

Eklentiler

• Screenshot_20220131-163011_ebebek.jpg
    Screenshot_20220131-163011_ebebek.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 67
Allah seni😅 Kız madem sulu gözlüsün ne diye açıp huzur evi videoları izliyosun😂 Hamilelikte duygusallık normal ama özellikle düşünüp niye ağlatıyosun ki kendini😃 Benim de babam vefat etti başın sağolsun bende oturup babamı düşünürsem tabi ki çok ağlarım ama kendimi üzmemeye çalışıyorum ev işleriyle çocuklarla falan oyalanıyorum internette tv de bile duygusal bir şey olsa hemen geçiyorum sende üzerinde durmamaya çalış düşünme işine gücüne bak. Erkekler bizim gibi sulu gözlü değiller de şimdi benim karşımda bile günlerce yaşlı dedeye ağlasan ben gülerim sana bak kusura bakma😂 Herkesin türlü derdi var oturup ağlamaya kalksam önce kendime ağlıcam da bebişi de kendimi de üzmek istemiyorum.
Haklısın saçmalıyorum ama sanki ağlamak için yer arıyorum 🤷‍♀️
Seninde başın sağ olsun.
İyiki kocam değilsin haa.
Ben ağlarken gülersen ben daha çok ağlarım :KK4:

Canım çok normal ben de böyleyim her şeye ağlayasım geliyor doğum videoları açıp açıp ağlıyorum iyi geliyor bana ağlamak deşarj oluyorum ama benimkiler mutluluk şükür ve heyecan içeren ağlamalar oluyor genelde seni üzen şeylerden uzak dur bence dünya çok kötü insanlar ekonomi hayvanlar üzülecek o kadar çok şey var ki hele bu dönem çok daha hassas durumdayız biraz bunlardan izole olmamız lazım
Haklısın canım gönlüne yüreğine sağlık

Bende öyle alengirli aletleri hiç sevmiyorum katı meyve sıkacağı almıştık bin tane parça sinir oldum kaldırdım yıllardır duruyor öylece fritöz vs görünce bana sinir basıyor direkt nasıl yıkarım diye düşünüyorum😂 Kettle biraz ocağa yakın bazen yağ sıçrıyor içi de kireç oluyor tabi onu temizlemek bile zor geliyor😅

Ay o katı meyve sıkacağından ben de almıştım bak hatırlattın. 🙄
Oğlum ek gıdaya geçince almıştım. Sanki bir tek onda sıkılıyo. Milyon tane parça 😒
2 defa falan kullandım dolap bekliyor 5 yıldır unutmuşum bile. Dur ben onu satayım ya 😂

Kollu büfe tipi meyve sıkacağı aldım tezgahın üstünde duruyor valla. Çok pratik iki dakikada sıkılıyo. Temizlik derdi yok. 😁

Ocağın yakınında benim de kettle var. Kızartma yapacaksam kaldırıyorum oradan. Temizleme zamanını ertelemiş oluyorum biraz 😂 Eşim mutfağa girecekse ona da tembihliyorum 😂

Bir de aventin buhar pişiricisini almıştım. O çok pratikti ondan memnundum. Dışarı çıkmadan önce koyardım içine sebzeyi, kıymayı ben hazırlanırken 20 dakikada pişirirdi. Sonra ters çevirir blend ederdim 😁
Sorun yoksa bunda da kullanırım inşallah..

X