2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben terazıyım
Ama yengeç burcu da aşırı kararsızdır
Eşim yengeç cunku

Aynen. Sırf o yüzden 40 kere fikir degistirdim
Bu halı falan degil ki içine sinmeyınce degıstıresın

Eşimin yükseleni terazi. Aşırı aşırı kararsız.
Bir çok zaman alışveriş yaparken deneyip beğenip almadığı şeyi elinden kapıp kasaya gitmişliğim var

Hediye alırken çok gerilirdim bunu da beğenmez diye. Kendimi zevksiz sanmaya başlamıştım Şimdi huyunu öğrendim ya beğendiğimi alıyorum beğenmezsen git değiştir diyorum. Görmediği diğer modellerde bile aklı kalır. Gidiyor illaki

Ben bazen almaya üşeniyorum mesela

Anlamadım modeli

Benim yatak odası da eskidi. Çekip itmekten altı falan kırıldı gardropun idareten kullanıyoruz.

Taşınma planı yok henüz. Birkaç sene sonra başka şehir düşünüyoruz. Ama yeni eve mutlaka yeni takım alacağız. Ben söylenip kafayı taktıkça konuyu böyle deyip kapatıyoruz

Hımm etraflıca arastirmam lazım. Kısmen baktım ama bilmiyorum hep travel olanlara agir zor diyorlar. Benim de bina girisim merdivenli rampa yok. Yoksa travel alirim dusunmeden cocugun rahatligi icin.
O dönemde benim bina girişi de rampaliydi. Kucaklayıp cikariveriyordum.

Yatak başlığı modelini mi?

Uatak ve başlık bu sekilde. Ama benimki enlemesine duvardan duvara, komıdınlerı geçecek. boy olarak 170 cm olacak . Anlatabildim mi acaba yani duvarın kalan kısmına tablo koyabilirim.

Ama diyorum ki acaba duvarın tamamını mi kaplasa baslıktemizliği zoe olur mu. Ben direkt temizlik dusunurum

Eklentiler

• Screenshot_20220131-132914_Gallery.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 68
Cumaya çıkar dediler herkese aynı msj gitti canım aslında dna ile alakası yok kendi teknik arızaları

Bence süper olmuş, başlıkta da iyi düşğnmüşsün temizliği zor olabilir cidden, bilemedim.
Güzel günlerde eskit inşallah

Yok dolap kapılarının modeli. Önden foto yok mu?
Büyük olan 6 kapılı.
Aynalı olan enlemesine degil dik olacak
Gizli kapılı yani. Kulpsuz aynalı dolap kısacası. Böyle tavana kadar yaptırıyorum.
gelecek sadece cunku orda da dolap var. Ama model geneli bu.
Aslında fotoda anlaşılıyor aynasız olan.
Bunun tek fotosu bu .

Bence duvarı kaplamasın. Yinede senin kararın ama farklı tablo vs için alan kalsın derim. Bide kim silecek onu

Bence süper olmuş, başlıkta da iyi düşğnmüşsün temizliği zor olabilir cidden, bilemedim.
Güzel günlerde eskit inşallah
Çok sağ ol canim. Ahh ne zamanımı aldı bunları bulmak, karar vermek. Gardropların içinin tasarımını yapmak
Raflar
Çekmeceler
Ölçüler ...

Amacım cok kullanışlı bir dolap tasarlamaktı. Yani çekmecelerin ici, raflar hep kendinden düzenleyicili diye düşünebilirsin. Çekmece içleri bölmeli
Raflar gereksiz yer kaplamayacak sekilde cok ve bölmeli.

E bir de kararsızlık var
Aşırı zamanını aldı bunlar

Valla 2 türlüde iyi olur canı sıkılmiycak her türlü

Öyle de olmalı zaten bunlar sık sık yapılan şeyler değil bir kez olsun tam olsun

Şahane olacak şimdiden belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…