2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyiymiş. Ben de crop falan alıp evde göbek açık mı gezsem diye düşünüyordum 😂
Banyo sonraları öyle yapıyorum tabi, bazen durup dururken aklıma geliyor kaşınıyor falan sürüyorum artık bulaşana bulaşsın diyorum. En fazla bir kaç atletim leke olur.

Ama genetik önemli faktör bence. Fakat çok kafaya takanlar varsa arkadaşım parmak kalınlığında çatlaklar için lazer tedavisi gördü ve sonuç baya iyi.
Korkmayın yani herşeyin çözümü var artık 💃

Ben öğrendim mi bilmiyorum 😂 doktor kız dedi ama radyolog kıza benziyor emin olamadım dedi. 🤣17 Şubat da ayrıntılı ultrason var o zaman kesin öğreniriz dedi. Yani kesin mi değil mi bilmiyorum. İnşallah değişmez. ☺️🥰
AA benimde 17 şubat 😍
En son 15. Haftada girmiştim 20. Hafta oluyor o zamana kadar bekleyemem diye bu aralar bir daha gideyim diyorum

Covit testim pozitif çıktı kizlar ..
Aşısızım şiddetli öksürük var hamile olduğum için ilaç kullanamiycam, bu öksürük ciğere inmez demi korkmaya başladım, Aşısız hamilelikte covit geçirip atlatan var mi ?
Çok geçmiş olsun canım. Pek takip edemiyorum grubu umarım sende bebişde iyisinizdir

Ben biraz sinirliyim o yüzden tahammül edemeyeceğim mizaçta olmaz inşallah şimdiye kadar gördüğüm erkek çocuklarının da çoğu tahammül seviyemi aşıyordu benim oğlum olursa çok iyi yetiştirmem lazım.
Insallah gönlüne gore olur anne baba yetistirme tarziyla alakali zaten önünde 2 ablasi olcak onlarda yardimci olur her açıdan 🥰

Yatak odamı yaptırıyorum
40 kere fikir degistirdim o aşamada :KK53:
Gardroplar bitti
Yatak başlığı, yatak, komıdınler var sırada
Ben fikir degıstırmeden onlarda bitse bari 😂

Bazen aşırı kararsız biriyimdir :tokat:
Bende. Alıp pişman olmuşluğum karar değiştirip bir daha bir daha değiştirmişliğim, oturup ağlamışlığım bir sürüdür.
Yengeç burcuyum diye sanıyorum🤷🏼‍♀️

Covit testim pozitif çıktı kizlar ..
Aşısızım şiddetli öksürük var hamile olduğum için ilaç kullanamiycam, bu öksürük ciğere inmez demi korkmaya başladım, Aşısız hamilelikte covit geçirip atlatan var mi ?
Geçmiş olsun ben yeni geçirdim. Hala öksürüyorum. Panik olmayın ben baslarda nefesim kesilecek diye panik oldum ama öyle bir şey yok .boğazını boş bırakma. Şu iç,meyve suyu iç ,taze sıkma meyve suyu iç. Zamanla açıldığını göreceksin. Doktorum bana dynavit ya da redoxon 1000 mg c vitamini önerdi onu içiyorum. Yemene dikkat et.Ac kalma .
Benim ilk başladığında çok kötüydü. Öyle kemik ağrım öyle atesim oldu ki .ama hepsi 1 gün sürdü. Asılı asisiz çok etkilemiyor .zamanla alışacaksın. İlk paniği atlat kendine bakmaya baslarsin

Ben de henüz öğrenemedim bu hafta gidecegim inşallah. Daha öğrenmeyen vardır herkes yazmıyor bence okuyor sadece mesajları
Oy verenlere bakinca az kişi kalmisiz gibi baya oy verenler var bazisi genelde okuyup sadece oy verip gidiyo bizde ogreniriz bu hafta insallah

Yok orası doğru canım cihazdayken bilgi alamıyorlar ama cihazları 2 gün çalışmadı arıza yaptı şuanda devam ediyorlar cumaya kadar hepsi çıkar diye umut ediyorum
Mail geldi şimdi ek süre 1 hafta içinde sonuçlanacak diye sınır sayıda dna molekülü görülmüş üzerinde 1 hafta çalışılacakmış diye.Aradılar sonra en geç Cuma’ya kadar canım aynen sonuçlar çıkacak merak etmeyin dediler bakalım 🤔

13+1 de gitmiştim ikili tarama için. O zaman demişti %70-80 kız diye.
Bu sefer başka hastaneye gidicem. Bakalım bu görebilecek mi?
İste boyle olunca heycanlaniyor insan net degil diye senin bi oglun vardi galiba buda kiz olursa iki.meyvedende tatmis olacaksin😊

Ben bile pek güvenemedim sizin işe bir ara makine bozuk dediler dimi? Bana dr sabah verilen kan öğlenden sonraya kaldı mı o testler yanlış çıkar dedi sizinkileri nasıl bir sistemle saklıyorlar donduruyorlar mı ne yapıyorlar acaba?
Bana makine bozuk demediler makine çıkarmadı daha diyorlar sonuçları elle müdahale olmuyormuş makine dnayı tamamlamayı bitirdiğinde çıkarıyormuş sonuçları.Ama öyle 10 iş günü olmuyor sürüyor 15 17 iş günü maalesef beklemek çok zor oluyor😞

Şahane bişi bu. Benim bebek arabasının da böyle bi aparatı var bende alacağım ekstra 😍

Ya stokta yok diyor şimdi de 😒
Yurtdışından bakmak lazım galiba.

İnceledin mi sen? Kullanılmadığında havaya kaldırıp yukarı tutamaça asılıyor askıyla. 😁

Büyüğü kıskandırmamak için çok iyi bir buluş valla 😂

İste boyle olunca heycanlaniyor insan net degil diye senin bi oglun vardi galiba buda kiz olursa iki.meyvedende tatmis olacaksin😊

Evet büyük erkek.
Çevremden o kadar çok kız tahmini oldu ki artık ben de kız diye plan yapmaya başladım ufak ufak. Ama iki gün sonra erkek dese de hiç garipsemem gibi geliyor.
Ultrasonda o boşluğu hepimiz farkettik doktor gösterirken 😁

Diğer taraftan ilk başlarda iki kardeş hemcins olsun daha çok şey paylaşırlar gibi geliyordu. İki türlü de algım yumuşadı galiba 😂

Bende. Alıp pişman olmuşluğum karar değiştirip bir daha bir daha değiştirmişliğim, oturup ağlamışlığım bir sürüdür.
Yengeç burcuyum diye sanıyorum🤷🏼‍♀️
Ben terazıyım
Ama yengeç burcu da aşırı kararsızdır
Eşim yengeç cunku 😂

Aynen. Sırf o yüzden 40 kere fikir degistirdim
Bu halı falan degil ki içine sinmeyınce degıstıresın😀

Ben terazıyım
Ama yengeç burcu da aşırı kararsızdır
Eşim yengeç cunku 😂

Aynen. Sırf o yüzden 40 kere fikir degistirdim
Bu halı falan degil ki içine sinmeyınce degıstıresın😀
Ay evet. Ben bu yüzden eşime ev almayalım ben karar veremedim diye yalvarmıştım düğün öncesi. Ve herşey tahmin ettiğim gibi oldu pişman olmuştum 🤭🤭
Neyse taşınıyoruz allahtan.
Yatak odan nasıl olacak, tadilatlara yemi ev ve başlangıçlara bayılırım😍 bizle de paylaşsana

Ay evet. Ben bu yüzden eşime ev almayalım ben karar veremedim diye yalvarmıştım düğün öncesi. Ve herşey tahmin ettiğim gibi oldu pişman olmuştum 🤭🤭
Neyse taşınıyoruz allahtan.
Yatak odan nasıl olacak, tadilatlara yemi ev ve başlangıçlara bayılırım😍 bizle de paylaşsana
Pınterestten buldum bısıler 😀
Ama kararsız olduğum bisi var, o daha yapılmadı .
Yatak başlığım duvardan duvara ama duvarın tamamı degil. Yarısını biraz geçiyor.
Acaba dedim bütün bir duvarı tamamen mi yatak başlığı yatırsaydım
😂
Onda halen kararsızım
Toz olur temizlemesi zor olur diye de dusunuyorum.

Gardroplarım bunlar.aynalı yerde gardrop. Ayna kısmı kesimi değişik sadece

Eklentiler

• Screenshot_20220131-131603_Gallery.jpg
    Screenshot_20220131-131603_Gallery.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 70
X