2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet benim de böyle başladı. Pozitif ciktim .3 kere kustum .Atesim de cikti .Atesi parol azaltiyor ben 1 kere kullandim .
Doktorumla dün görüştüm. Bol sıvı al tuzlu su yapıp burnuna çek dedi .ve 1000 mg c vitamini al dedi .Covid geçiren hiçbir gebesinde sıkıntı olmadığını belirtti .Yemene dikkat et .mutlaka sürekli bir şeyler ye ve iç. Yiyip içmezsen tıkanıp kalırsın. Ama 1 yudum su Bile iyi geliyor .benim ilk başları çok zor geçti ama cok şükür atlattım. Doktor kan sulandirici falan da söylemedi bu arada .

Lansinoh biberon nasıldır? Kullanan var mı?
İki mağazada sepete attım ama almadım kararsız kaldım.
Aventten bir tık daha ucuz en azından

istanbulda olanlar toplaşın bi :) doğumu nasıl planladınız sağlık sigortası mı yaptırdınız yoksa doğum paketlerine mi baktınız hangi hastane ve dr en mantıklısı bu konuda kafam karışık biraz istanbulda iş icabı 4 yıldır bulunduğum için hastane dr seçmek konusunda kararsız kaldım hala net bir drum yok help meee

ben de hastalıklardan başımı kaldırıp bir türlü alışveriş yapamadım sende hastaydın nasıl oldun daha iyi misin
Geçmiş olsun canım, hayır iyilesmedim , çok şükür kemik vücut ağrım boğaz kulak ağrım geçti ama oksuruk Burun tıkanıklığı ve bitkinlik var özellikle öksürük korkutuyor beni bebeğe zarar verir mi diye keşke hissetsem hareketlerini belki kafam rahat eder .

Bi dr buldum 3 aylıkken bile söylüyormuş ama o da çok uyuz bişeymiş Şansıma hep cinsler denk geliyor. 16 hafta dolunca gitcem ona 1 defalığına çekerim napim

sağol canım bende de geniz akıntısı var boğazımı tahriş ediyor ama gönlünü ferah tut canım covidde şiddetli öksürenler de oldu sorun yaşamadılar iyi düşün

ahahahh çok iyiydi :) ben de yağlandım baya çatlamasak bari yaw
Benim göbek önceki gebeliklerden çatlak zaten çünkü göbeğim aşırı büyük oluyordu ikiz üçüz zannediyordu millet ama şansıma çatlaklarım kırmızı falan olmuyor beyaz oluyor ve zamanla geçiyor. Ben çok sık kilo alıp veren biri olduğumdan alışığım çatlağa takıntı yapmıyorum çok açıkta giyinen biri değilim görünmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…