2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
şu an araştırıyorum canım arkadaşlarıma da sorucam bilgi paylaşımı yapalım madem sen de sor soruştur burdan umudum var

peki size 12. haftadan önce folikasit vermemişmiydi? mesela bana en basindan beri tek basina folikasit vermemisti hep decavit verdi ve hala icmeye devam ediyorum.

folik asitle decaviti ayni zamanda mi ictiniz? bir de kacinci haftadasiniz yani balik yagini size kacinci haftada verdi. tesekkur ederim

önceki gebeligimde sadece decavit verdi demişsiniz. şuan bende de durum ayni hic tek başina folik asit vermedi. sizde de o sekilde mi oldu?? ve önceki gebeliginiz sorunsuz sonuclandi mi???

Kızlar ssvd yapmayı düşünenler vardı sanki. Ben de istiyorum. Varsa hani sohbete, fikirlere ve desteğe açığım

cok tesekkur ediyorum. yakin cevremdeki hamile arkadaslarimin doktorlari hep ekstra vitaminler verince ben ister istemez aceba neden diye dusundum. ama yazdiklariniz beni rahatlatti. cok tesekkur ediyorum

folik asitle decaviti ayni zamanda mi ictiniz? bir de kacinci haftadasiniz yani balik yagini size kacinci haftada verdi. tesekkur ederim
Bana sadece folik asit verdi. Ama benim folat değerim düşüktü. Şimdi bu hafta imom omega verdi. Folat kestik bir de demir verdi ama benim feritinim çok düşük 7 , değerleriniz iyiyse belki ondan vermiştir. İlerleyen haftalarda verir muhtemelen.

ben hamile kalmadan 3 ay önce başladım folik asit içmeye sonra hamile kalınca ilk tahlillerimde folik asidim sınırda çıktı yani yüksek, artık bırakmam gerektiğini söyledi doktor .. sonra decavit içmeye başladım sanırım 10-11 haftamdı,,, 1 kutu decavit içtim 20 gündür de Pregnavit balık kapsulü ve probiyotik içiyorum aynı kutuda satılıyor biri sabah biri akşam içiliyor pregnavitin çok iyi olduğunu duydum internette de araştırdım ...

cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin

Ben ilkinde avent kullandım ama gereksiz pahalandı. Uç bilene kadar olmuş.
Böyle herhalde son hali lansinoh. Kullananlar memnun ama yorumlar malum

Bende bugun gittim kafa capi olcumunda 17+4 uyluk kemigi-bas popo ve bebegin kilosu 16+4 gorunuyor seninde onlardir yuksek ihtimal

peki size 12. haftadan önce folikasit vermemişmiydi? mesela bana en basindan beri tek basina folikasit vermemisti hep decavit verdi ve hala icmeye devam ediyorum.
Verdi bnm tedavi gelebeliği sayılır. O yüzden adet olduğumda vermişti bana sonrasında yumurtlama ve hamilelik olsu çok bekletmedi şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…