2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayrıntılı ultrason yaptırmayı düşünüyor musunuz? Doktorunuz tarih verdi mi?
Ben dün aldım randevuyu devletten 3 marta 21+1 oluyor adete göre bebekde biraz ilerde zaten güzel bir tarih. 20.haftada giden arkadaşlarım var doktor geri göndermiş erken diye aklınızda olsun.cunku detaylı bütün organlarına bakicaklar tam oluşmuş olsun isteniyormuş.

Ikiside gayet tatlı. Siyah olan fotoğraf çekimi olacaksa mantıklı ama bebekle kullanım için süslü biraz
İlkinde böyle süslü birsey aldım aglamaktan ne makyajım kaldı cıkınca da agzım gözüm şişti bir kaç fotoğrafım var cok komik ama heves ediyorum ama sonuç hüsran içimde kalmasın diye alacagım bu sefer son dogum olacagı için biraz daha hevesliyim daha da dogurmam bunları büyütüyüm yeter

Arkadaslar 2 gundu yuksek atesim var. 39 derece. Gebeliyin 15ci haftasindayim. Halsizlik,kusma.eklem agrilari. Yatiyirum. Doktorum covid testi vermemi soyledi. Hastahaneye gidecek halim yok. Eve cagirdim test icin devletden gelen olmadi. Ates bebeye zarar verirmi sizce

benim de son ultrasonda öyle yazıyor 15+0,15+3 ama doktorum gayet iyi dedi.
bence bu ölçümler farklı açıdan alınan ölçümler de olabilir bi dahaki gittiğimde sorucam unutmazsam
doktorun her şey yolunda demesi yeterli:)

Bilmiyorum bana fazla geliyor 3 defa ideal.bence bide doguma yakin olursa hersey cikar önlem alinirdi arkadasina onuda yapmamslar demekki

Merhaba canım. Ben de troid hastasiyim ilacımı kullanıyorum. 12. Haftaya kadar da folik asit kullandım. Ben de en son ikili test sonucu icin gidince sordm folik asiti bırak dememisti onu sordum bırak dedi. Destek takviye gerekir mi dedim yok ben gerekli görmedikce ilac vermiyorum dedi. Allahtan endokrin doktorum da kanıma vs bakmış o ara konteolüm vardı. Kan degerlerin iyi gayet demisti. Acikcasi fuzuli vitamin takviyeyi ben de gereksiz goruyrm ihtiyac yoksa ictigin vitaminiı vucut atiyor zaten diye biliyorum. Doktoruma güvendigim için ısrar etmedim. Her doktorun yogurt yiyişi farklı takviye verenler de tedbiren veriyor belki de annenin degerleri normal ama işte kullanıyor. Yan etkileri de oluyor bu sefer kabizlik vb gibi. Benim icim rahat senin gibi kısmen yetersiz mi diye dusundum ama sonra etraflica dusununce gerek görmedim. Beslenmemi kaliteli tutuyorum. En iyisi böyle sanırım.

Parol varsa evde iç. Ateşi düşürmek için ılık duş al olmazsa.

Ah canım çok geçmiş olsun ben hala hastayım 8 güm oldu atlatamadım meret yapıştı mi gitmiyor ben esimin koluna girip sürüne sürüne gittim resmen dr a çünkü ateş gebelikte cidden riskli, parol al mutlaka ama dr a gitmeni tavsiye ederim

Ben hamileliktwn önce de troid hastasiydim. Tsh her ay bakiliyor 1.5 civari ve doktor iyi bu denge güzel dedi. Ilaci birakma bence kafaba göre zira tsh 1 ayda hemen dengeye girmeyebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…