2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ben 7. haftada genel testleri yaptırdım daha da test falan yapılmadı. Elenatal 1 kullanıyorum ziyan olmasın onu bitir 2 yi al dedi bu kadar. Bir de tsh 3.5 gibi bişey çıkmıştı sabahları 1 tane tiroid hapı içiyorum 8 tane falan kaldı bitince tahlil yaptır duruma göre devam et dedi ama devlette hiçbir dr da randevu yok. Aile hekimi kanı saatlerce bekletiyor doğru sonuç vermiyor dedi. Özelde baktırabilirim. Tsh çok yüksek değil bence ben ilaç bitince başka almasam diyorum sizler ne yaptınız bu konuda?
Benim dr işi de karma karışık oldu. Cinsiyet öğrenebileceğim tek dr buydu bu da bıraktı. Bende eşime şehirdeki hastaneye gidelim diyorum 2 hafta sonra. 14 şubatta öğrenirim diyordum ama cmrts gidebilirim günü falan geçtim artık öğreneyim yeter😂 Sonra ayrıntılı için 1 kez daha giderim 6 dan itibaren de doğum yapacağım dr a geçerim artık.
Dr lar sistemden önceden gittiğim dr ları görüyorlar mı acaba😅😂
Hamilelikte çıkan tah hamilelik boyunca devam eder biriye biliyorum. Cunku ilk hamılelıgımde soğuma kadar kullanmıştım o hapı.
Ama bunda vermedi doktor .

Bu arada 17. Hafta soylenilen cinsiyete ben garanti gözüyle bakıyorum. O yüzden acele etme derım. 14. Haftadasın daha 😊

2kiz1anne1bebek 2kiz1anne1bebek Bu arada randevu yoksa da gidip rica edebilirsiniz ben çok denk geldim artık doktorlar randevusu olmayanlara da duruma göre sıra almaları icin izin veriyor. Durumunu ifade edersen verir. Sabah erken aç karna ilaç almadam git dahiliyeye söyle iki dakika kan verirsin. Tsh a sabah aç karna verilen kan ile bakılıyor.

Arkadaslar 2 gundu yuksek atesim var. 39 derece. Gebeliyin 15ci haftasindayim. Halsizlik,kusma.eklem agrilari. Yatiyirum. Doktorum covid testi vermemi soyledi. Hastahaneye gidecek halim yok. Eve cagirdim test icin devletden gelen olmadi. Ates bebeye zarar verirmi sizce

Ateş düşürücü ilaç içmelisin. Hem vücut ağrılarına da iyi gelir.
Parol da parasetamol var ateşini düşürür..
Ya da bir şekilde hastaneye git serum falan verirler..

1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi canım aradım sabah arkadaşının gttiği yeri fiyat sordum ve randevu aldım hemen çarşamba günü gideceğim nasipse bakalım 🥰çok sağolasın tavsiyen için iyi oldu bana 1 ay daha merakla beklemek zor geliyor :) gösterir inşallah.

Kizzz hiç karından sarkitarak yuzuk testi denediniz mi arkadaşım dedi bana da bunu gerci bana saçma geliyor bu yüzük olayı ama bunu çürüten olacak mi merak ediyorum

Arkadaslar 2 gundu yuksek atesim var. 39 derece. Gebeliyin 15ci haftasindayim. Halsizlik,kusma.eklem agrilari. Yatiyirum. Doktorum covid testi vermemi soyledi. Hastahaneye gidecek halim yok. Eve cagirdim test icin devletden gelen olmadi. Ates bebeye zarar verirmi sizce
Öncelikle geçmiş olsun canım. Ben de covid oldum. Doktorun ateş tehlikeli yükselirse acile gidip parol taksınlar demişti. Bence önemseyin ateşi.
Kizzz hiç karından sarkitarak yuzuk testi denediniz mi arkadaşım dedi bana da bunu gerci bana saçma geliyor bu yüzük olayı ama bunu çürüten olacak mi merak ediyorum
Ben de iki kızımda da tuttu. Hatta ikisinde de tutan tek şeydi 😂

Dur dur tutmayan kesin birisi vardır bulacak bunu çürüten birini daha 🤣🤣
Öncelikle geçmiş olsun canım. Ben de covid oldum. Doktorun ateş tehlikeli yükselirse acile gidip parol taksınlar demişti. Bence önemseyin ateşi.

Ben de iki kızımda da tuttu. Hatta ikisinde de tutan tek şeydi 😂

Herkese merhaba
Canım çok sıkkın
Gecen hafta 2li test verdim dun akşam Dr aradı değerlerden biri bi tık fazla cıkmıs nipt testini yaptıralım dedi hastaneyi aradım 2.500 TL carsamba sabah gidip kabin vercem dr.kötü birşey demedi aksine rahatlattı ense kalınlığı vs herşey normal yasından dolayı yüksek ki zaten çok çok yüksek değil dedi içimiz rahat etsin yaptıralım dedi ama ben gece bile uyuyamadım ağlamaktan siştim😢
Merhaba, nipt testini hangi hastanede yaptırdınız acaba ? Bende araştırıyorum , fiyatlar 390 dolardan başlıyor yukarı doğru gidiyor da.

Off hemde 24 seans😳 Ben 10 seans paket almıştım daha başında %40 falan da dökülmüştü ama süpriz oldu paramı zorla geri aldım devam edelim dediler istemem dedim hem belki zararı vardır hemde hiç fayda edeceğini sanmıyorum tüyler inadına çoğalıyor. Senin artık çıksa da yumuşak çıkar birkaç kez yaptırırsın gider onlar. Benim dökülenler aynen geri çıktılar bir daha da ne zaman başlarım meçhul.
Lazerde kıllar ne kadar siyah ve kalınsa o kadar etki edip, çabuk bitiyor. Benim ten rengim buğday, tüylerim sarımsı. O yüzden cihaz görmüyor. Servet ödedim bitsin diye. Şimdi başa saracak diye ödüm kopuyor. Ama doktorum 24. Haftadan sonra dökülmeye başlar dedi. İnşallah öyle olur.

Merhaba, nipt testini hangi hastanede yaptırdınız acaba ? Bende araştırıyorum , fiyatlar 390 dolardan başlıyor yukarı doğru gidiyor da.
canım ben direk laboratuvarın kendisinde yaptırdım 3.800 tl ye istersen ilgili kişinin numarasını verebilirim bende çok araştırdım 400-500 dolar arası istediler hep en uygun burayı buldum

canım ben direk laboratuvarın kendisinde yaptırdım 3.800 tl ye istersen ilgili kişinin numarasını verebilirim bende çok araştırdım 400-500 dolar arası istediler hep en uygun burayı buldum
Çok memnun olurum canım. Laboratuvarın adı , teli falan varsa.
Allah Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah 🤲

Çok memnun olurum canım. Laboratuvarın adı , teli falan varsa.
Allah Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah 🤲
Ben Genoks tan 3500 fiyat almıştım ama geçen burada arkadaşlar yazdı. makineleri arızalıymış. Bana doktorum bir kaç broşür verdi ama fiyatları ne bilmiyorum. Eve gidince sana isim ve telefonlarını yazarım istersen.

Ben Genoks tan 3500 fiyat almıştım ama geçen burada arkadaşlar yazdı. makineleri arızalıymış. Bana doktorum bir kaç broşür verdi ama fiyatları ne bilmiyorum. Eve gidince sana isim ve telefonlarını yazarım istersen.
Çok sevinirim canım. Benim aldığım en ucuz fiyat 5300 TL (390 dolar) kur değişirse fiyat değişecek

X