2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet, english home da da çok tatlılar var internetten birazxık gördüğüm kadarıyla. Canlıda görüp bakayım dedim. Kızçemin nevtesimlrrinin çoğunu kullanamayacağım
Ayy ne güzel (son söylediğin değil tabi) bir kız bir oğlanı ttturduk ben halen mutluluğu mu atamadım nerdeyse 10 senedir kız diye deli oluyordum.

Ay cok güzeller bende almak istiyorum cinsiyeti ögreneyim de güle güle kullansın annesi

Doktor kıllık yapmış canım orası kesin zaten. Sinir oluyorum kişisel egolarını işine yansıtanlara
Ben internetteki doktor yorumlarına da çok bakarım gitmeden önce. Seninki için ne diyorlar acaba?
Ahahahahah o da ayrı bir komedi bende aynen öyle yorumlara bakmıştım. Meğer herkesten benim hakkımda iyi yorum yapar mısınız diye rica etmiş benden de isteyince anladım mevzuyu

Rica ederim 32-37 arasında çalışırsak 5 haftayı aktarabiliyoruz. 5 yazacağıma 3 yazmışım farketmeden, sonra farkedip başka bir mesajda düzeltmiştim görmediniz sanırım iyi akşamlar

Çok tatlılar ya, sağlıcakla kullansın inşallah
Teşekkür ederizz
Ay ben de bir hevesle almıştım erkek gibi hissedip kız olunca ablasınınkileri kullanacak mecbur hepsi yepyeni duruyor
Ay cok güzeller bende almak istiyorum cinsiyeti ögreneyim de güle güle kullansın annesi
Bana da kesin değil demişti ama hiç zannetmiyorum ki değişsin teşekkür ederizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…