2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet, english home da da çok tatlılar var internetten birazxık gördüğüm kadarıyla. Canlıda görüp bakayım dedim. Kızçemin nevtesimlrrinin çoğunu kullanamayacağım 😳
Ayy ne güzel (son söylediğin değil tabi😄) bir kız bir oğlanı ttturduk ☺️ ben halen mutluluğu mu atamadım nerdeyse 10 senedir kız diye deli oluyordum. 🥰🥰🥰🥰

Olanilir canım benim değerlerim iyiydi çünkü covid olunca verdi.

Bir sürü online veren var canım ben baya araştırmıştım da kendimi toparlayamadım inş başlıcam 😂

Ay ben de aldım ya ilkte erkeğe uygun aldım kız da giyer diye sonra kız diyince kız şeyleri aldım da bence değişmez artık 🤭😂 kızımın da bir sürü takımı var onları giyer 😂
Ay cok güzeller bende almak istiyorum cinsiyeti ögreneyim de güle güle kullansın annesi

Doktor kıllık yapmış canım orası kesin zaten. Sinir oluyorum kişisel egolarını işine yansıtanlara 😒
Ben internetteki doktor yorumlarına da çok bakarım gitmeden önce. Seninki için ne diyorlar acaba?
Ahahahahah o da ayrı bir komedi bende aynen öyle yorumlara bakmıştım. Meğer herkesten benim hakkımda iyi yorum yapar mısınız diye rica etmiş benden de isteyince anladım mevzuyu😂

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben öğretmenim de. İlk gebelik 24. Hafta da izne ayrılmayı düşünüyorum 32. Haftaya kadar. Daha sonra 32. Haftadanda doğuma kadar izin almayı düşünüyorum. Siz 37 ye kadar, 3 haftayı sonrasına saydırılabilir deyince bnde 37 ye kadar alsam sonrasında çalışmak durumunda kalıroz diye. Lakin hak olarak 37 den sonra çalışma yok analız izni o şekilde de. Dediğim gibi teşekkür ediyorum tekrardan. ☺️
Rica ederim 32-37 arasında çalışırsak 5 haftayı aktarabiliyoruz. 5 yazacağıma 3 yazmışım farketmeden, sonra farkedip başka bir mesajda düzeltmiştim görmediniz sanırım 😊 iyi akşamlar

Çok tatlılar ya, sağlıcakla kullansın inşallah 🙏🏻
Teşekkür ederizz😍
Yaaa çok güzeller ❤️ ben iim oğlum olacak ve ben hepsini giydiririrm şahane zaten en sevdiğim renkler bu pastel tonlar bende hep bu tarz şeyler aldım gibi.
Nevresim almak istiyorum nevresimler çok çirkin ya hiç istediğim renklerde desenlerde bulamadım 🤢
Ay ben de bir hevesle almıştım erkek gibi hissedip😂 kız olunca ablasınınkileri kullanacak mecbur hepsi yepyeni duruyor 🤭
Ay cok güzeller bende almak istiyorum cinsiyeti ögreneyim de güle güle kullansın annesi
Bana da kesin değil demişti ama hiç zannetmiyorum ki değişsin 🤭😂 teşekkür ederizz

X