2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün ara ara girip okudum ama temizliğe verdim kendimi şimdide bir bel ağrısı var ki sormayın valla ☹ Belime sıcak su torbası koysam bir zararı olur mu biliyor musunuz ?

Kızlar bugün ara ara girip okudum ama temizliğe verdim kendimi şimdide bir bel ağrısı var ki sormayın valla ☹ Belime sıcak su torbası koysam bir zararı olur mu biliyor musunuz ?
Bi zararı olurmu bilmiyorum ama ben öyle olduğunda bol bol dinleniyorum yoksa geçmiyo hep yatıyorım cidden🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Çok kötü oluyor

Bende yatalak gibi oldum tövbe tövbe 😂😂 Tuvalete gidicem eşim diyo koltuktan niye mutant gibi kalkıyosun 😂😂 9. Ayı düşünemiyorum diyo 😂
Benimki de ılkinde derdi
" hayatım sen hasta degil hamilesin " :KK53:

Ağzına bir carpıcan anlayacak
Ufacık bir yerleri ağrısa ölüyor sanıyorlar kendilerini

Bende yatalak gibi oldum tövbe tövbe 😂😂 Tuvalete gidicem eşim diyo koltuktan niye mutant gibi kalkıyosun 😂😂 9. Ayı düşünemiyorum diyo 😂
Cidden aynı aynı anlıyorum seni okadar 😂😂😂 resmen çok feciiii misafir fln göresim yok 9 ay kimse gelmesin istiyorum temizlikde yapmak istemiyorum. Son aylar eşlere yaptırırız boşverrr😂😂😂

Cidden aynı aynı anlıyorum seni okadar 😂😂😂 resmen çok feciiii misafir fln göresim yok 9 ay kimse gelmesin istiyorum temizlikde yapmak istemiyorum. Son aylar eşlere yaptırırız boşverrr😂😂😂
Ben kocaya yaptırıyorum.
Çamaşır asma
Katlama
Süpürge
Bulasık yıkama
Kahvaltıya geç kaldıysa topluyorum kendi tekrar hazırlıyor 🙃

Evet yaa eskiden temizlik yapınca misafir gelsin isterdim boşa gitmesin bu kadar temizlik yaptım birileri gelsin derdim hahaha ayrı kafalar yaşıyorum 😆😆

Ben kocaya yaptırıyorum.
Çamaşır asma
Katlama
Süpürge
Bulasık yıkama
Kahvaltıya geç kaldıysa topluyorum kendi tekrar hazırlıyor 🙃
Annağğğ ama sen yaptırırsın eli maşalısın😂😂😂 benimki evdesin işin yok ben işten geldim bide benmi yapıyım diyo😂😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Tabi gülerek, ciddi dese savaş çıkar😂

Kızzzzzz anaaağğğğğğ , çikolata yiyodum sanki karnımda hareketlenmeler hissettimm ayyy acaba bebiş mi 😀😀 bi mutlumoldum bi gözlerimden kalplar çıktı anlıkdı ama ilk defa hissettim😍😍😍😍🙈
Ay evet bebek büyük ihtimal 😍😍 böyle kıpır kıpır oluyor hani insanın içi kalkar ya tümsekten hoplayınca işte onun karında olan versiyonu 🤭😂 doktorlar 20. hafta diyo ilk hissetmeyi ama ben 20 de artık toplandığı tarafı fln anlıyodum. 18. Den sonra birden netleşicek gör bak 😍

Ay evet bebek büyük ihtimal 😍😍 böyle kıpır kıpır oluyor hani insanın içi kalkar ya tümsekten hoplayınca işte onun karında olan versiyonu 🤭😂 doktorlar 20. hafta diyo ilk hissetmeyi ama ben 20 de artık toplandığı tarafı fln anlıyodum. 18. Den sonra birden netleşicek gör bak 😍
Valla sanki gerildi gibi bi anlık hissettim çok tatlıydı şok oldum😍😍😍 ayyyy byüüsünde daha çok hissedelim😍😍🙈 heyecanlandım🙈🙈

Kavga dövüş alıştırdım işte :tokat:

Ben 6 yasındaki kızıma bile " bu evde kimse kimsenin hizmetçisi degıl, herkes kendi işini yapacak " diyorum. :KK53:
Çocuğa bend öyle öğretrm kız erkek olsun farketmez. Kardeşimi ben büyüttüm annem çalışıyodu, şuan her dediğimi yaptı 😍😍😀😀 onhn gibi yaparım😂😂

X