2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün ara ara girip okudum ama temizliğe verdim kendimi şimdide bir bel ağrısı var ki sormayın valla ☹ Belime sıcak su torbası koysam bir zararı olur mu biliyor musunuz ?

Kızlar bugün ara ara girip okudum ama temizliğe verdim kendimi şimdide bir bel ağrısı var ki sormayın valla ☹ Belime sıcak su torbası koysam bir zararı olur mu biliyor musunuz ?
Bi zararı olurmu bilmiyorum ama ben öyle olduğunda bol bol dinleniyorum yoksa geçmiyo hep yatıyorım cidden Çok kötü oluyor

Bende yatalak gibi oldum tövbe tövbe Tuvalete gidicem eşim diyo koltuktan niye mutant gibi kalkıyosun 9. Ayı düşünemiyorum diyo
Benimki de ılkinde derdi
" hayatım sen hasta degil hamilesin "

Ağzına bir carpıcan anlayacak
Ufacık bir yerleri ağrısa ölüyor sanıyorlar kendilerini

Bende yatalak gibi oldum tövbe tövbe Tuvalete gidicem eşim diyo koltuktan niye mutant gibi kalkıyosun 9. Ayı düşünemiyorum diyo
Cidden aynı aynı anlıyorum seni okadar resmen çok feciiii misafir fln göresim yok 9 ay kimse gelmesin istiyorum temizlikde yapmak istemiyorum. Son aylar eşlere yaptırırız boşverrr

Cidden aynı aynı anlıyorum seni okadar resmen çok feciiii misafir fln göresim yok 9 ay kimse gelmesin istiyorum temizlikde yapmak istemiyorum. Son aylar eşlere yaptırırız boşverrr
Ben kocaya yaptırıyorum.
Çamaşır asma
Katlama
Süpürge
Bulasık yıkama
Kahvaltıya geç kaldıysa topluyorum kendi tekrar hazırlıyor

Evet yaa eskiden temizlik yapınca misafir gelsin isterdim boşa gitmesin bu kadar temizlik yaptım birileri gelsin derdim hahaha ayrı kafalar yaşıyorum

Ben kocaya yaptırıyorum.
Çamaşır asma
Katlama
Süpürge
Bulasık yıkama
Kahvaltıya geç kaldıysa topluyorum kendi tekrar hazırlıyor
Annağğğ ama sen yaptırırsın eli maşalısın benimki evdesin işin yok ben işten geldim bide benmi yapıyım diyo Tabi gülerek, ciddi dese savaş çıkar

Kızzzzzz anaaağğğğğğ , çikolata yiyodum sanki karnımda hareketlenmeler hissettimm ayyy acaba bebiş mi bi mutlumoldum bi gözlerimden kalplar çıktı anlıkdı ama ilk defa hissettim
Ay evet bebek büyük ihtimal böyle kıpır kıpır oluyor hani insanın içi kalkar ya tümsekten hoplayınca işte onun karında olan versiyonu doktorlar 20. hafta diyo ilk hissetmeyi ama ben 20 de artık toplandığı tarafı fln anlıyodum. 18. Den sonra birden netleşicek gör bak

Valla sanki gerildi gibi bi anlık hissettim çok tatlıydı şok oldum ayyyy byüüsünde daha çok hissedelim heyecanlandım

Kavga dövüş alıştırdım işte

Ben 6 yasındaki kızıma bile " bu evde kimse kimsenin hizmetçisi degıl, herkes kendi işini yapacak " diyorum.
Çocuğa bend öyle öğretrm kız erkek olsun farketmez. Kardeşimi ben büyüttüm annem çalışıyodu, şuan her dediğimi yaptı onhn gibi yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…