2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yürüyen ego canım peşimde cok kostu anamın gazına geldim evlendim bakar sana diye valla bilmeyene nazlanmak daha iyi bence kızımı vermem asla doktora
Hele şu dönemde kocaya nazlanamıcazda kime nazlancaz. Böyle de olunca durum iyice sıkıntılı olmuş. Bilmedikleri zaman ne dersek onu biliyorlar sadece en azından

Bana böyle davransa canımı yesin şanssızlık işte Öbürlerinin de çok farklı olduğunu sanmıyorum da idare edicez.

Gerçekten net bişe söylenmez buna ikisine de benziyo
Benim kesinlikle bu şekil bakmadı kızlar hemde resmen hep bacakları falan açıktı her yöne döndü istese çok net görürdü ve yan olarak çok güzel pozlar verebilirdi yazıklar olsun

Söylüyorlar canım ama sanki tatmin etmek için benziyor falan diyorlar bazı doktorlar da hiç risk almıyorlar:) yarın tekrar kontrolum var bakalım netleşecek mi

kızlar bir şey soracağım
sağlık ocağındaki ebe bana d vit. verdi. doktoruna da sor kullan dedi.
doktorum yurt dışında, telefonla iletişimimiz de yok. ilaç da iki gündür duruyor öyle napsam bilemedim. size verdiler mi kullanıyor musunuz? yani bence sorulacak bir tarafı yok gibi normal herkesin eczaneden alabileceği bir d vitamini bu

Ben kullanıyorum canım 13.haftadan beri günde 4 damla şklinde yazmış bana doktor.150.000 lik olandan

Herşeyin yolunda gitmesine sevindim, ultrasonda belirgin görünüyorsa erkek derler anlatıklarından ben erkek hissettim

Çok memnunum ya sizden
Bir de özel yerinize gelicem
Oldu" keşke diyeydin yahu
İçinde kalmazdı

Bana böyle davransa canımı yesin şanssızlık işte Öbürlerinin de çok farklı olduğunu sanmıyorum da idare edicez.
Ben de ilçede yaşıyorum sırf doktor için merkeze gidiyoruz. Gerçekten seçenek azlığı çok çok kötü
Bana ilk gebeliğimde de şimdi de vermediler. Kendi doktorum da vermemişti, ta ki covid olana kadar. Aşağıdakini verdi. Ama sana tavsiyem doktoruna sor çünkü bebek doğduktan sonra bile verdikleri ilacı doktorumuz kullandırtmamıştı. İçerik farkları oluyormuş.

Eklentiler

• DFC0AB57-C8DE-41DC-80E1-4786904FEF5A.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 28
Tamam canım teşekkür ederim doktoru bekleyeyim madem

hamile kalmadan önce başlamıştım tüp bebek tedavisinde baya da içtim, geçen hafta takviye vitaminlerin içinde olduğundan aile hekimi içmene gerek yok dedi ama doktoruma sormadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…