2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim miniğim de cinsiyetini göstermek istemiyordu 🥰 doktorum sağolsun iki sefer uzandırıp ayağa kaldırdı bir iki de egzersiz hareketi yaptırdı miniğim zor bela kendini gösterdi 🥲 13+5tim gördüğümüzde ❤️🤗
bizim doktor da anca tahmiiiiin sakın alışveriş yapma desin :KK43: bu beni biraz üzdü hangi şehirdesiniz?

evet bende de o şekilde, ama biraz daha büyüyünce daha net hissedilir gibi ya ben hala ilk gebelik ve sonraki gebelikle hissetme farkı neden oluyor onu anlayamıyorum
Bu yuzden sanırım😍

Eklentiler

• D6365EBA-70D1-4C3C-8F0C-D19AD303E1E0.jpeg
    D6365EBA-70D1-4C3C-8F0C-D19AD303E1E0.jpeg
    176,6 KB · Görüntüleme: 57
Canım ben ondan hiçbir zaman birşey istemedim. Ama canım istiyor dememe kızıyor mesela.
Ben hiç ona git bunu al asla demedim.
Ama canım istediği birşey olmasına burun kırıyor inanmıyor ve saçmalama diyor.
Normalde de canım isteyebilir.
Bu saçmalamakmı oluyor 🤷‍♀️
%100 haklısın, bende onu bahsediyorum ya ben normalde de sürekli canı bişi isteyen biriyim. Hamilelikte de olan o bence.

Beni yanlış anlama ama bu eşinin kabalığı. Hassas davranmalı sen bir şey söylüyorsan şakayla karışık sana numaramı yapıyorsun şaka mı yapıyorsun vs diyebilir bu başka Bi durum ama kabalık yonun yaptığı ve malesef erkekler ailelerinden öğreniyorlar eşlerine ya da kadınlara kibar olmayı. Malesef eşin öğrenememiş. Burada iş sana düşüyor. İnan inanma ben bunu istiyorum bunu eleştirmek sana düşmez bana saygı göster hamile olan benim hassas davranması gereken sensin de.
Yani numara yapıyorum ah bacaklarım ayaklarım falan diyorum eşimde biliyor beni bçkullanıyosun diyor ama gönlümü de yapıyor sevmese de hatta nefret etse bile masaj yapıyor mesela.
Bende ona yaparım bunuda biliyor o yüzden olay insan ilişkisinde bitiyor aslında. Mühim olan arayı o diyalogu iyi tutmak.

Allah yardımcın olsun. Ailesi de problemliydi yanlış hatırlamıyosam aileden gelen durum galiba bu davranışlar Allah hepsinin kalbine merhamet versin.
Benim canımda çok şey istiyor aşermek gibi değilde canım istiyor gibi sanki. Eşimde bazen canın ne çok şey istiyor diyo ama yine de alıyo veya ona hiç söylemeden ben alıyorum
Amin amin inşaallah.
Allahım onlara merhamet vermesini çok istiyor ve diliyorum.
🤷‍♀️

Keşke bütün doktorlar öyle olsa 🤗 aynı şehirlerde olsak mutlaka bir gidip ona da muayene olun derdim. İnsanın en anlayış beklediği dönemlerde egolu doktorlar hiç çekilmiyor 🙄
Allahdan benim doktorda ilgili yani 12. Haftada en azından tahminini söyledi, 2 haftays tam belli olur dedi, şuan belli olmulturda ben biraz daha geç gidicem😍 ama eminim uğraşır, ama cidden bazı doktorlar gıcık baya

Valla doktor koca iyimi kötümü bilemedim şimdi mesleki deformasyon olmuş hep net ve bilimsellik ışığında 🤭 aman nişanlıyken hepsi melek evlenince değişmeyen erkek varmı 🤭
Yürüyen ego canım peşimde cok kostu anamın gazına geldim evlendim bakar sana diye valla bilmeyene nazlanmak daha iyi bence kızımı vermem asla doktora

kızlar selam, ben 15+5teyim ama cinsiyete dair hiç bir bulgumuz yok fasülye kendini göstermiyor :KK43: Ne yapabilirim çikolata ye git dediler onu da yaptık yine olmadı. önceliğim sağlığı tabi ama çok merak ediyorum. Herkes öğrendi mi cinsiyetini?
Çok arkadaş var öğrenemeyen aslında şuanda. Ama ben 15de öğrendim kesin erkek diye düşünüyorum doktorum 20. Hafta ayrıntılı ultrason en kesini demişti ama öyle bir gösterdi ki çok çok da belirgindi. Kızlar daha mı göstermiyordu öyle bir istatistik okumuştum sanki ☺️

bizim doktor da anca tahmiiiiin sakın alışveriş yapma desin :KK43: bu beni biraz üzdü hangi şehirdesiniz?
Mersin'deyim. Eğer gittiğiniz doktordan memnun değilseniz önümüzde daha ortalama 5 ay var başka doktorları da araştırın bence ❤️ bebeği göreceğimiz günü haftalarca bekliyoruz onda da doktorun tavırlı haliyle karşılaşmak hiç çekilmez.

Çok arkadaş var öğrenemeyen aslında şuanda. Ama ben 15de öğrendim kesin erkek diye düşünüyorum doktorum 20. Hafta ayrıntılı ultrason en kesini demişti ama öyle bir gösterdi ki çok çok da belirgindi. Kızlar daha mı göstermiyordu öyle bir istatistik okumuştum sanki ☺️
bize de yazık ama gösteriversin minnoşlarımız ne var ki sanki :) sağlıkla kucağına al canımmm

Banada kız olabilir dedi bu hafta gidecektim cok soguk diye erteledim haftaya da daha sogukmuş yarına randevu mu alsam ki hem 2 li göstercem hemde cinsiyet için tahmin mi verir bekleyeyim mi biraz daha analar

Mersin'deyim. Eğer gittiğiniz doktordan memnun değilseniz önümüzde daha ortalama 5 ay var başka doktorları da araştırın bence ❤️ bebeği göreceğimiz günü haftalarca bekliyoruz onda da doktorun tavırlı haliyle karşılaşmak hiç çekilmez.
doktor değiştirmek istiyorum aslında ama doktordan kaynaklı değil hastaneden kaynaklı yoksa doktorum ailemizin doktoru kardeşimin ebesi 22 yıldır bildiğimiz doktor ama doğumu 8.500 tl bu beni üzdü

X