2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Herşeyin yolunda gitmesine sevindim, ultrasonda belirgin görünüyorsa erkek derler anlatıklarından ben erkek hissettim☺️
Ultrason kalitesinden belki bilmiyorum benim kızlarım hiç böyle net değildi ama ultrasonlar da o zamanlar çok dandikti bunda çocuğu al oturt herşeyi net anlar ağzının içindeki diş yerleri parmaklarında tırnakları bile belli o derece hatta büyük ablasına benziyordu yüzü.
Ben bu yüzden kızdım ben zaten tahmin yapmamasına mutlaka çok çok net görünecekti o tarafa tutsa neyse sağlık olsun iyi olduğunu gördüm ya gerisi boş.

O zaman ben bugün aldığım bir fiyatı vereyim, tabi benim ssvd olduğu için ekstra pahalı ama birazcık uçmuş fiyatlar 🥺 doktor 15.000₺ + 6.750₺ hastane🥲 epidural suda vs dersen fiyat artıyor.
neeee? Allahım bu fiyatlar nedir yaaa dünyaya bir çocuk getiriyoruz sanki ne buuu? insanlar bu fiyata bypass oluyor hatta daha ucuza doktorlar iyice kafayı yedi bence

neeee? Allahım bu fiyatlar nedir yaaa dünyaya bir çocuk getiriyoruz sanki ne buuu? insanlar bu fiyata bypass oluyor hatta daha ucuza doktorlar iyice kafayı yedi bence
Gerçekten öyle. Benim durumun özel olmasa ilk gebeliğim olsa seçenek çok ama ssvd olunca herşey özel maalesef 🥺 daha doğrusu doktor çok pahalı oluyor

Bu arada ben çocuğu sağda sanıyordum ama ortada ve yukarıda yani bikini üstü falan değil daha yukarıda. Başı sağda. Koca kafalı mıdır nedir hep baskı yapıyo😂😂😂

Gerçekten öyle. Benim durumun özel olmasa ilk gebeliğim olsa seçenek çok ama ssvd olunca herşey özel maalesef 🥺 daha doğrusu doktor çok pahalı oluyor
evet onu bende farkettim ben tüp bebeği 10bine yaptırdım hemen hemen doğuma o kadar istiyorlar çığırlarından çıkmışlar bunlar herkes kafasına göre fiyat koyuyor işte kimden ne alırsam muhabbeti galiba

kızlar bir şey soracağım
sağlık ocağındaki ebe bana d vit. verdi. doktoruna da sor kullan dedi.
doktorum yurt dışında, telefonla iletişimimiz de yok. ilaç da iki gündür duruyor öyle napsam bilemedim. size verdiler mi kullanıyor musunuz? yani bence sorulacak bir tarafı yok gibi normal herkesin eczaneden alabileceği bir d vitamini bu

Bana iki hafta önce coledan D3 verdi. Kontrole gittiğimde de içmeye devam et diye tekrarladı.. Magnezyum da alıyorum.

İnşallah covidden de korur şu D vitamini. Bu hafta işyerinde sayı çoğaldı 😒

evet onu bende farkettim ben tüp bebeği 10bine yaptırdım hemen hemen doğuma o kadar istiyorlar çığırlarından çıkmışlar bunlar herkes kafasına göre fiyat koyuyor işte kimden ne alırsam muhabbeti galiba
10 bine tüp bebek valla bedava olmuş😅 Ben 1 araba parası verenleri biliyorum 1 defada🙄

Ben de ilçede yaşıyorum sırf doktor için merkeze gidiyoruz. Gerçekten seçenek azlığı çok çok kötü 🥺

Bana ilk gebeliğimde de şimdi de vermediler. Kendi doktorum da vermemişti, ta ki covid olana kadar. Aşağıdakini verdi. Ama sana tavsiyem doktoruna sor çünkü bebek doğduktan sonra bile verdikleri ilacı doktorumuz kullandırtmamıştı. İçerik farkları oluyormuş.

Benimki de bundan 150 000IU günde 4 damla

Merhaba çok geçmiş olsun. Benimde öksürük şikayetim aynı sizin dediğiniz gibi. Doktor kontrolüne gidebildiniz mi bebeğiniz iyi mi ? Beni. Kontrol haftaya endişeliyim öksğrmekten bebeğe bir şey oldu mu diye
Korkma arkadaşım ben çok ağır hatlattim kontrole dün gittim maşallah iyi dedi kızım parmağını emiyordu çok sevindim pekmezli tereyağı içiyorum öksürük için nefes darlığına da dahiliye git dedi

Selam kızlar bugün kendimi iyi hissediyorum azıcıkta olsa yemek yiyebildim 😊 ama canım aşırı derecede noodle çekiyor daha yeni midemi düzeltmişken bozmayayım hemde zararlı diyorum ama çok canım çekti ya 🤦‍♀️😃

Evde doğumu mu araştırsak ne? 😂
Özgü Namal yaptıysa yaparız yani. Ben de evde doğmuşum 😂😂
Hindistan'da bir kadın YouTube da izlediği videolardan öğrenip evde doğurmuştu 👀 neden olmasın 😂 bizde şimdi izlemeye başlasak doğuma kadar bir fikir sahibi oluruz herhalde 😂😂😂😂

X