2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tabi canım bel kasık ağrıları mide bulantıları neki yeterki sağlıklı bi şekilde doğsunlar ama hamilelikde hiç beklediğim kadar güzel bişi değilmiş
kesinlikle değil bence de :) ben hamile olunca kendimi sürekli hasta hissediyorum son aylarda bel kalça bacak ağrıları oluyor bende fazlasıyla hayırlısı ile bir an önce doğsalardı

Amiin canım benim en büyük tek büyük merakımdı sağlıktan sonra
Merak etmeyen bir arkadaşım var mesela şaşırıyorum ona numara yaptığını falan düşünüyodum
aslında bende bu haftaya kadar merak etmiyordum tüp bebekle hamile kaldım ne olursa olsun diyordum ama bu hafta bir merak geldi anlatamam belki de herkesin sormasından kaynaklı artık bende öğrenmek istiyorum :) ama kalbimden hep kız geçiyor

Ama yabancılara bakıyorsun hem zayıflar hem güçlüler hem de normal dogum yapıyorlar. Bir tek karınları var bacakları kolları çöp gibi .o zaman onların yerlerde olması gerekir

Hemen degiştir ve erkek doktora karsı ön yargılı olma ben hiç bayana gitmedim ben hemşireyim eşimde doktor biz sağlıkçı bir çift olarak valla bayan doktor kaprisi cekemem. Böylesini hiç çekemem valla birde tonla para vermem ay abla ben sinir oldum resmen yaa orta yaşlı erkeği bir dene ben erkek doktora hiç Altan baktırmadım sezaryan istiyordum zaten sen istemezsen bakmazlar hiç tedirgin olma

Bilinçli yapmış özel olarak git 2 kat para ver diye.
Ve böyle anlayışsız insanlara çok sinir oluyorum. Bunların çocuğu yokmu bu duyguyu yaşamamış mı

Ayın 27 sinde doktora bir kaç kişi gidiyor sanırım kızlar.Benimde randevum 27 sinde. 12+0 da ikiliden beri gitmedim insan çok merak ediyor inşallah iyidir cinsiyetini de gösterir.Bişeyler alasım geliyor ama tutuyorum kendimi erken diye bir belli olaydı :)

kesinlikle değil bence de :) ben hamile olunca kendimi sürekli hasta hissediyorum son aylarda bel kalça bacak ağrıları oluyor bende fazlasıyla hayırlısı ile bir an önce doğsalardı
Valla birde onu düşnüüyorum benim şimdiden belim ikiye ayrılıyo ilerde karnım büyüyünce artık ölrüürm ağrıdan herhalde cidden buneymiş yaa

Ben değil de eşim erkek dr a ön yargılı kıskanç biraz sanki adam bana bişey yapacak. Alttan artık baktırmam büyüdü bebek ilk haftalar tamam ama sonrasına bende izin vermem artık. Yaşlı dediğim bayan 70 yaşında ama dinç tecrübe tabi ki vardır paraya doymuş aç gözlü değil o da cinsiyet falan erken söylemiyor ultrasonu da iyi değil ama muayenesini eder işte bir de eli çok hafifmiş. Orta yaş erkek dediğimin de ultrason iyi değildir diye düşünüyorum o da 4 aydan önce söylemiyor cinsiyet sadece daha genç eli biraz ağırmış ameliyat konusunda daha sancılı geçiyomuş yani. İkisinde de çok iyi görüntüler alamıcam ve geç öğrenicem. Detaylı için başka dr.a giderim.

Hoşgeldinnnn yaz arada öyle izleme sadece sende katıl valla bende koza benzettim arada birşey yok gibi

Aynen kimi doktor biraz empati yoksunu oluyo insanın şansına. Boşuna demiyorlar Allah iyi insanlarla karşılaştırsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…