2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selam kızlar bugün kendimi iyi hissediyorum azıcıkta olsa yemek yiyebildim 😊 ama canım aşırı derecede noodle çekiyor daha yeni midemi düzeltmişken bozmayayım hemde zararlı diyorum ama çok canım çekti ya 🤦‍♀️😃

Aman inceleme ye gitsin 😂

Ben neler yedim şimdiye kadar

Kızlar akşamları siz de karnınızı cok gergin hissediyor musunuz ?
Doktoradan magnezyum istıcem

Hayır

Çünkü magnezyum içiyorum :KK45:

O değil de dün akşam eşime çok güldüm. Krize girdim gözümden yaş geldi. Karnım çok kasıldı ağrı girdi. Çok gülmek de iyi değilmiş öğrenmiş oldum 😂😂

Hayır

Çünkü magnezyum içiyorum :KK45:

O değil de dün akşam eşime çok güldüm. Krize girdim gözümden yaş geldi. Karnım çok kasıldı ağrı girdi. Çok gülmek de iyi değilmiş öğrenmiş oldum 😂😂
Evet ben de başlayacağım.
Aynen dikkat et kiz
Ben bir kere saçma sapan bir şeye gülmüştüm. Pıdecıdeydım durduramadım kendimi düşün . Hormonlardan işte :KK53:

Yapmıyorum ki kociş işten gelip mutfağa giriyor direkt 😂 allahtan eli yatkın seviyor yemek yapmayı. Ben zaten gün içinde çorba yiyordum bir tek eşim akşamdan hazırlıyordu😊
Ahhhh allahdan yapabiliyor şanslısın😍😀😀
Bizimki aç gezer yeminle bide yaptığımıda beğenmiyo illa anasının yemekler daha güzel😂😂 şansılısın şanslı😍😍😀😀

Kızlar yazmıştım ikili testim riskli çıktı diye. Bugün perinatoloğa gittim detaylı ultrason için. Her şey gayet yolundaymış hiçbir anomali görünmedi çok şükür. Ben geç yumurtlamıştım biliyordum ama doktorum sat tarihimi kullanıyordu bebek sata göre 14+4 ama perinatoloğa göre 12+6. Mutlaka bunu güncellesin doktorun dedi. Beta hcg yüksekliğide ikili testin erken yapılmasından kaynaklı oldu bu durumda. İçim inanılmaz rahatladı size de anlatmak istedim😍 ve bebiş kendi doktoruma göre kız perinatoloğa göre erkek 🤣

Ben değil de eşim erkek dr a ön yargılı kıskanç biraz sanki adam bana bişey yapacak. Alttan artık baktırmam büyüdü bebek ilk haftalar tamam ama sonrasına bende izin vermem artık. Yaşlı dediğim bayan 70 yaşında ama dinç tecrübe tabi ki vardır paraya doymuş aç gözlü değil o da cinsiyet falan erken söylemiyor ultrasonu da iyi değil ama muayenesini eder işte bir de eli çok hafifmiş. Orta yaş erkek dediğimin de ultrason iyi değildir diye düşünüyorum o da 4 aydan önce söylemiyor cinsiyet sadece daha genç eli biraz ağırmış ameliyat konusunda daha sancılı geçiyomuş yani. İkisinde de çok iyi görüntüler alamıcam ve geç öğrenicem. Detaylı için başka dr.a giderim.
İl küçük ve adıda duyulduğu için bu kapris ameliyatı iyiyse abla idare edebilirsin bilgisine güveniyorsan devam edebilirsin yolda önemli uzak bir hastaneye gitmek zor olabilir gidecegin de iyi olacagı garantisi yok valla en iyisini sen bilirsin 🙏

Kızlar yazmıştım ikili testim riskli çıktı diye. Bugün perinatoloğa gittim detaylı ultrason için. Her şey gayet yolundaymış hiçbir anomali görünmedi çok şükür. Ben geç yumurtlamıştım biliyordum ama doktorum sat tarihimi kullanıyordu bebek sata göre 14+4 ama perinatoloğa göre 12+6. Mutlaka bunu güncellesin doktorun dedi. Beta hcg yüksekliğide ikili testin erken yapılmasından kaynaklı oldu bu durumda. İçim inanılmaz rahatladı size de anlatmak istedim😍 ve bebiş kendi doktoruma göre kız perinatoloğa göre erkek 🤣
Yaaa çok sevindim hayırlı olsun canım😍😍

Ahhhh allahdan yapabiliyor şanslısın😍😀😀
Bizimki aç gezer yeminle bide yaptığımıda beğenmiyo illa anasının yemekler daha güzel😂😂 şansılısın şanslı😍😍😀😀
O zaman yolla anasında yesin 😂😂
gerçekten hakkını nasıl öderim bilmiyorum annemler falan da diyor kadir gecesi doğdun sanki diye. Garibim her gün gelip sorar bir umut canım bir şey isteyecek mi diye. Mantı aç desem açar 😂😂 Tabi benim cevap hep aynı “çorba” 😂😂

O zaman yolla anasında yesin 😂😂
gerçekten hakkını nasıl öderim bilmiyorum annemler falan da diyor kadir gecesi doğdun sanki diye. Garibim her gün gelip sorar bir umut canım bir şey isteyecek mi diye. Mantı aç desem açar 😂😂 Tabi benim cevap hep aynı “çorba” 😂😂
Ayyy sen kilo verdin mi bu süreçde, hep çorba hep çorbaaa içiyon yaaaa :oops:

X