2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cinsiyet söylese bile bence güvenme hemen bende rekora gidiyorum 15 olacağım perşembe 4 haftadır gitmedim nerdeyse. sağlıkla güzel haberlerle gelirsin insaallah
Ne kadar bildiğim hamile varsa benimle aynı zamanda öğrendiler çokta eminler ama çok güvenmem yine de bende bir dahaki ay iyice kesinleşince inanırım Gerçi bizimki söyler mi iyice görünür mü o da şüpheli yarın ola hayır ola bakalım.

Her doktorun izlediği yol başka canım. Mesela benimki miden bulanıyor mu diye sordu. Ben de hayır deyince, o zaman şimdiden demire başlayalım dedi. En iyisi magnezyum ve kalsiyum da al dedi Zaten folik asit, b12 ve d kullanıyordum. Artık ilaçların sırasını karıştırıyorum

Eşim işi dolayısıyla her hafta test oluyor, bu hafta ki testte iş yerinde o kadar çok pozitif çıktı ki, zaten çevremden de duyuyorum. Bende korkuyorum valla acaba kaparmıyız diye dikkat etmeye başlayalım dedik daha dün
Maden suyu benim bulantılara da iyi geldi
Arttırıcam bende ya mantıklı kesin fayda ediyordur.

Dün gece uyudum yaaa bennnn , uykuyu düzeltim galiba ayyyy bende seviyorum bu anı kartlarını

Son düzenleme:
Ya kizlar bende de sırt kürek kemiklerim çok ağrıyor hareketsiz sürekli yatmaktan diyordum ama magnezyum demişsiniz acaba ondan mı ya ben sade Maden suyunu dilime deyemiyorum çok iğrenç geliyor meyveli içsem faydadan çok zararı mi olur acaba??

Ben de vereceğim birazdan. Hepimiz sağlık haberleri alalim ins

Meyvelilerin içinde eklenti şeker oluyor canım bir de asit düzenleyici var o yüzden doğal madem suyunun içine limon dilimi koyarak tatlandırmanı tavsiye ederim ben o şekilde içiyorum arada hem ferahlatıyo hem tat veriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…