2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cinsiyet söylese bile bence güvenme hemen😆 bende rekora gidiyorum 15 olacağım perşembe 4 haftadır gitmedim nerdeyse.😅 sağlıkla güzel haberlerle gelirsin insaallah
Ne kadar bildiğim hamile varsa benimle aynı zamanda öğrendiler çokta eminler ama çok güvenmem yine de bende bir dahaki ay iyice kesinleşince inanırım☺️ Gerçi bizimki söyler mi iyice görünür mü o da şüpheli yarın ola hayır ola bakalım.

Hanımlar Dr bana magnezyum ve kalsiyum için bir takviye vermedi. Yeterince vitamin kullanıyoruz zaten. Günlük bir maden suyu içmek daha mantıklı değil mi? Şuan Özkaynak kalsiyum ve magnezyumu en yüksek içeriğe sahip. Alternatif damla minera da kalsiyum yüksek. Şimdiden başlayıp devam edeyim diyorum. Bahar yaz zaten içiliyor.
Her doktorun izlediği yol başka canım. Mesela benimki miden bulanıyor mu diye sordu. Ben de hayır deyince, o zaman şimdiden demire başlayalım dedi. En iyisi magnezyum ve kalsiyum da al dedi 😅 Zaten folik asit, b12 ve d kullanıyordum. Artık ilaçların sırasını karıştırıyorum 😅

Doktor bana geçen gidişimde '3 hafta sonra dörtlü test için gel covid aşısını sonra olursun ilaç etkilemesin değerleri' demişti. Şubat ilk haftasına denk geliyor.
Ama ben dörtlü test yaptırmamaya karar verdim.
Yine beklesem mi yoksa doktoru arayıp sorsam mı aşıyı. Uygun hafta ne zamandır kararsız kaldım? Detaylı ultrasonu mu beklesem?

Çalışıyorum kaç kişi hasta oldu işyerinde. Tırsmaya başladım açıkcası..
Eşim işi dolayısıyla her hafta test oluyor, bu hafta ki testte iş yerinde o kadar çok pozitif çıktı ki, zaten çevremden de duyuyorum. Bende korkuyorum valla acaba kaparmıyız diye dikkat etmeye başlayalım dedik daha dün
Maden suyu benim bulantılara da iyi geldi 🤭
Arttırıcam bende ya mantıklı kesin fayda ediyordur.

yoncambenim yoncambenim uyudun muuu 🥰
Kızlar yarın kimlerin randevusu var.
Bizim yarın cinsiyetimiz kesinleşiyor. Heyecandan uyuyamıyorum sanırım. O kadar emekten sonra farketmez ama merak ediyor insan 🥰
Kendime anı kartları yaptım. Yarın güzel resimler çekiliriz inşallah bebişle 🥰
Eki Görüntüle 2991464
Dün gece uyudum yaaa bennnn , uykuyu düzeltim galiba😍😀 ayyyy bende seviyorum bu anı kartlarını😍😍

Son düzenleme:
Ya kizlar bende de sırt kürek kemiklerim çok ağrıyor hareketsiz sürekli yatmaktan diyordum ama magnezyum demişsiniz acaba ondan mı ya ben sade Maden suyunu dilime deyemiyorum çok iğrenç geliyor meyveli içsem faydadan çok zararı mi olur acaba??

Bende sabah gidip fetal DNA testi için kan verdim
Cuma yurtdışına ulasır cumadan sonra 15 gün sonra cıkar sonuclar ben senei ararım dedi genetikteki arkadasım
Cinsiyet söylemek yasakmış öyle dedi
Zaten test çıkacak vs 16.haftada Dr kontrolü var
Şu test temiz çıksın da nasılsa öğrencez diye üzerine düşmedim hayırlısı artık
Ben de vereceğim birazdan. Hepimiz sağlık haberleri alalim ins🍀

Ya kizlar bende de sırt kürek kemiklerim çok ağrıyor hareketsiz sürekli yatmaktan diyordum ama magnezyum demişsiniz acaba ondan mı ya ben sade Maden suyunu dilime deyemiyorum çok iğrenç geliyor meyveli içsem faydadan çok zararı mi olur acaba??
Meyvelilerin içinde eklenti şeker oluyor canım bir de asit düzenleyici var o yüzden doğal madem suyunun içine limon dilimi koyarak tatlandırmanı tavsiye ederim ben o şekilde içiyorum arada hem ferahlatıyo hem tat veriyo

X