2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence çok fazla bilgi kirliliği var heryerde başka bişey yazıyor en iyisi doktora sorup ona göre hareket etmek doktora gidene kadarda yinede temkinli olmak daha makul tabi

Valla ben normalde yemeği seven biriyim ilkde de ye babam ye 20 kg aldım sanıyorum ki bir 5 kg dogururum herhalde dedim 3.3 kg dogurdum birazda ödem gitti aldıgın kilonun yarısını verirsin dogumda merak etme saglıklı olsun da kg cok önemli degil

Ben tok karnına alıyordum kızımdayken bunda başlamadım daha son aylara dogru başlayacagım 14 şimdi kanım

Aynen canım çok şükür değerlerim iyi ilaç falan kullanmıyorum zaten sadece gebelikte değil bütün ömrümüz boyunca bu hastalıkla devam edeceğimiz için yine de dikkatli olmakta fayda var. Geçmiş olsun sana da canım evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Bol bol dinlen canım cıkar bir arkadasımda böyleydi saglıklı bir sekilde aldı kucagına darısı başına olsun canım

Kızlar D vit düşük cıktı decavit başlamayı düşünüyorum sizde yan etkisi oldu mu sizlerde
Ben d vitamini bayadır kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim. Demir, magnezyum, kalsiyum da eklendi bu hafta Normalde vitamin hiç sevmem ama ne yapalım doktor ne derse yapıyoruz

Ben d vitamini bayadır kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim. Demir, magnezyum, kalsiyum da eklendi bu hafta Normalde vitamin hiç sevmem ama ne yapalım doktor ne derse yapıyoruz
Darısı başıma cok alerjik bünyem var kaşınıpda duruyorum ilaç içmeyi sevemedim gitti decavit mi kullanıyorsunuz

Sertlik ve şişlik okuyor alt karında rahime doğru yumurta var gibi oda sancı yapıyor geçiçek inşaAllah

Kızlar nasılsınız?
Dün giremedim önceki günü de hatırlamıyorum Daha doğrusu girip okudum da bir şey yazmadım.
Anteplililili kız beni hiç merak etmemişsin herkesten yoklama alırsın benim yokluğum anlaşılmamış teessüf ederim
Yarın dr kontrolüm var çok stresliyim bugün geçmek bilmez bana hele yarın Allah yardımcım olsun
Hem uzun zamandır görmediğim için sağlıklı mı bir sorunu var mı ense burun falan nasıl çıkacak stresi var hem de cinsiyeti belli olur mu stresi

Cinsiyet söylese bile bence güvenme hemen bende rekora gidiyorum 15 olacağım perşembe 4 haftadır gitmedim nerdeyse. sağlıkla güzel haberlerle gelirsin insaallah

Hanımlar Dr bana magnezyum ve kalsiyum için bir takviye vermedi. Yeterince vitamin kullanıyoruz zaten. Günlük bir maden suyu içmek daha mantıklı değil mi? Şuan Özkaynak kalsiyum ve magnezyumu en yüksek içeriğe sahip. Alternatif damla minera da kalsiyum yüksek. Şimdiden başlayıp devam edeyim diyorum. Bahar yaz zaten içiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…