2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Teşekkür ederim

Ayyu olmazmı oluyo mutfakda bişiler yaparken kötü oluyorum hep bu bebişler bitirdi bizi hamişsin dahada soğan kokar bide çürümüşse
Bu arada sen bebeği hsssediyomusun bazıları hissediyomuş

Kızlar rapor bu şekilde anlayan var mı içinizde
Raporum seninkinden cokcok yuksek cikti nerdeyse 2 kati 1/650 kesinlikle ve kesinlikle bu testlere guvenmiyorum Allahin izni ile icim cok rahat her ne olursada kabulum umarim saglikla gelirler icini ferah tut

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-17-19-54-01-084_com.miui.gallery.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 50
İlçe değil merkez .Düşün onu bile sevemedim
İskenderun tarafındanım ben orası mı diye merak ettim çünkü genelde sevilir dışardan gelenler yerleşir vs. Ben şu an mersindeyim ama gitsem Antakya’da değil İskenderun’da yaşamak isterim. Antakya’yı da severim ama iç kesimdeki ilçeler mi acaba diye düşündüm. Çünkü oralara ben bile alışamam

Anneme soyledim kızlar hatta tam soylemedim bisey soylicem dedim anladı. Baya saydı kabul etmiyorum dedi siliyorum seni annen yok bil dedi kapattı suratıma Baya uzuldum agladım,zamana bırakıyorum umarım hersey duzelir
Hersey düzelir merak etme. İlk tepkisi bu. Toplumsal bir tepki gibi düşün. Annen senide düşünüyor aslında yalnız cocuk büyütmek vs. Sen zaten evleneceksin zamanla görecek oda yoluna girecek her şey.

Benimde aynı şükür ensenin en kalın yeri 1.4 çıktı

Hersey düzelir merak etme. İlk tepkisi bu. Toplumsal bir tepki gibi düşün. Annen senide düşünüyor aslında yalnız cocuk büyütmek vs. Sen zaten evleneceksin zamanla görecek oda yoluna girecek her şey.
Bekliyodum bu tepkiyi zaten ama ne biliyim yinede uzuldum ona da hic bisey demedim oda haklı. İnsallah duzelir

Anneme soyledim kızlar hatta tam soylemedim bisey soylicem dedim anladı. Baya saydı kabul etmiyorum dedi siliyorum seni annen yok bil dedi kapattı suratıma Baya uzuldum agladım,zamana bırakıyorum umarım hersey duzelir
Üzülme, sindirsin düzelir. Toplum baskısı işte. Keşke olmasa ama maalesef

Yaaaaaa üzüldüm canım , zaman herşeyin ilacı eminim ilerde bu zamanalrın hepsi gelip çekicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…