2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İskenderun tarafındanım ben orası mı diye merak ettim çünkü genelde sevilir dışardan gelenler yerleşir vs. Ben şu an mersindeyim ama gitsem Antakya’da değil İskenderun’da yaşamak isterim. Antakya’yı da severim ama iç kesimdeki ilçeler mi acaba diye düşündüm. Çünkü oralara ben bile alışamam🙈
Bende Mersin'de yaşıyorum, İskenderunluyum 🤗❤️

Ben tek çocuğum ama benim annem beni direk silerdi ona rağmen. Çünkü böyle görmüş. Açık açık asla baskı görmedim ama alttan alta bazı şeyler öyle bir yerleşmiş ki ben çok sonradan fark ettim üzerimdeki baskıyı tabularımı
Bizden önceki nesilde varmış ama bizde kırıldı biraz. Halamın kızı almanyada yaşıyor halamda orada birkaç ay önce bekar anne oldu ayrılmış bebeğin babasıyla. Başta minik sesler çıktı ama çabuk kabullendi herkes.

Ben tek çocuğum ama benim annem beni direk silerdi ona rağmen. Çünkü böyle görmüş. Açık açık asla baskı görmedim ama alttan alta bazı şeyler öyle bir yerleşmiş ki ben çok sonradan fark ettim üzerimdeki baskıyı tabularımı
Hak veriyorum ama eminim ki duzelecek suan normal bekliyodum. Boyle bıseyı asla kabul etmezdi zaten

Bizden önceki nesilde varmış ama bizde kırıldı biraz. Halamın kızı almanyada yaşıyor halamda orada birkaç ay önce bekar anne oldu ayrılmış bebeğin babasıyla. Başta minik sesler çıktı ama çabuk kabullendi herkes.
Evet devir değişiyor, biz öyle olmayacağız inşallah

Silifke’de yaşıyorum ben☺️ Annem arsuzda. Öğretmenim her tatilde oradayız. Sömestirı iple çekiyorum çünkü çok özledim 🥰 ne çok ortak yönümüz var 😃
Gerçekten öyleymiş ☺️ Silifke de alışınca güzeldir diye düşünüyorum. Ama tabi bir Arsuz değil 🤗😍 Mersin bana çok karışık geliyor bizim oralar asla böyle değil.

Gerçekten öyleymiş ☺️ Silifke de alışınca güzeldir diye düşünüyorum. Ama tabi bir Arsuz değil 🤗😍 Mersin bana çok karışık geliyor bizim oralar asla böyle değil.
8 yıldır Silifkedeyim Mersin’e gelsem kaybolurum asla çözemedim 🙈
Silifke küçük çocuk yetiştirmek için ideal bir yer hem denizi hem doğası var güzel bir yer ama dediğin gibi bir arsuz bir iskenderun değil 🤭🥰

X