2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar çok şükür ikili testimiz oldu 🤗 Her şey normal ama bebiş kendini hiç göstermedi 🤭 yirmi dakika falan uğraştık yok olmadı ☺️ Doktor sanki bir anda kıza benzettim çok saniyelik bir şey gördüm ama asla kesin değil, 3 hafta sonra bakarız yine dedi.
Evet hissiyatı veya nubu küvvetli olanları yoruma davet ediyorum 😂
Bende kiz diyorum bebegin net olmayisindan

Kızlar çok şükür ikili testimiz oldu 🤗 Her şey normal ama bebiş kendini hiç göstermedi 🤭 yirmi dakika falan uğraştık yok olmadı ☺️ Doktor sanki bir anda kıza benzettim çok saniyelik bir şey gördüm ama asla kesin değil, 3 hafta sonra bakarız yine dedi.
Evet hissiyatı veya nubu küvvetli olanları yoruma davet ediyorum 😂
Kız diyorum bende😅 bu kadar erkeğe kız lazım zaten🤣

Kızlar rapor bu şekilde anlayan var mı içinizde

Eklentiler

• IMG_20220117_192314.jpg
    IMG_20220117_192314.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 89
Aynen işte içince ayy geçti sanıyosun, bir bırakıyosun tekrar tepetaklak😂😂 abboowwww valla yandık biz böyle😂😂
Baş dönmesi de yapıyo mu sende akşama kadar yatınca kalkıp yemek yapayım dedim elma falan yedim hatta tutsun diye anam bir başım döndüüü 😂😂 soğan sepette çürümüş onun kabuğunu soydum bir iğrenç koktu eşek ölüsü gibi bir midem kalktı 😄😄 bugün kendimde değilim valla kız düşman başına 😂 tansiyonumu ölçtüm 12-8 normal ama başım gidiyo geliyo hayırdır inşallah🥲

Kızlar rapor bu şekilde anlayan var mı içinizde
Tahmin ettiğim gibi sizin ikili sonucunuz yani biyokimyasal riskiniz yüksek çıkmış. Çünkü beta HCG değeri biraz yüksek. Bu değerler kısacası riskler tek basina bir anlam ifade etmez. Bunun dışında burun kemiginin oluşması ense kalınlığı çok çok iyi. Yaşınız da kucuk. Kombine riski baz almak gerek ama onu kağıtta goremedim sanki.

X