2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende Mersin'de yaşıyorum, İskenderunluyum

Bizden önceki nesilde varmış ama bizde kırıldı biraz. Halamın kızı almanyada yaşıyor halamda orada birkaç ay önce bekar anne oldu ayrılmış bebeğin babasıyla. Başta minik sesler çıktı ama çabuk kabullendi herkes.

Hak veriyorum ama eminim ki duzelecek suan normal bekliyodum. Boyle bıseyı asla kabul etmezdi zaten

Evet devir değişiyor, biz öyle olmayacağız inşallah

Silifke’de yaşıyorum ben Annem arsuzda. Öğretmenim her tatilde oradayız. Sömestirı iple çekiyorum çünkü çok özledim ne çok ortak yönümüz var
Gerçekten öyleymiş Silifke de alışınca güzeldir diye düşünüyorum. Ama tabi bir Arsuz değil Mersin bana çok karışık geliyor bizim oralar asla böyle değil.

Gerçekten öyleymiş Silifke de alışınca güzeldir diye düşünüyorum. Ama tabi bir Arsuz değil Mersin bana çok karışık geliyor bizim oralar asla böyle değil.
8 yıldır Silifkedeyim Mersin’e gelsem kaybolurum asla çözemedim
Silifke küçük çocuk yetiştirmek için ideal bir yer hem denizi hem doğası var güzel bir yer ama dediğin gibi bir arsuz bir iskenderun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…