2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Samsundaki ni biliyorum duvarla ayrılmış sancı odaları da duvarla ayrılmış bi şekilde kapı yok perdeler var dogum odasında bebek yanında oluyor karıştı ihtimallerine mahal vermemek için bence hersey aynıdır ya zaten bi kere görünce unutmuyorsun

Biz yenidogan yogun bakimda çalışırken aileler gelirdi 30 bebek koluna yazı yazalım karışmasın derlerdi ama biz göre göre o bebek hangisi bilirdik psikolojik olarak zor Rabbım kimseye yaşatmasın zaten şimdi heryerde kameralar var tek ebede olmuyor 3 4 kişi oluyor
Cok güzel açıklamışsin sagol canim bakalım perşembe gitcem şehir hastanesine nasıl bi izlenim bırakacak bende . Mesela etlik e gittim tövbe ettim berbat bir yer
Ben kabullendim artık ciddi ciddi. Dönmez yani😐 biraz umudum vardı ama artık yok.
Ne yemek yaptın merak ettim 🤭

Çok geçmiş olsun, bugün benim de 4. günüm. Doktorum çoğu gebesinde şu sıralar covid olduğunu bebeklere genelde bir zararı olmadığını söyledi bakalım inşallah bizde de bebekler iyidir.
Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla atlatırız bir an önce. Bana da pıhtı atma riski dışında bir riski olmadığını söyledi onun için de iğne verdi.

Kızlar az önce doktorum aradı. İkili tarama 1/231 çıkmış risk grubuna giriyor dedi. Gelin yüz yüze konuşalım dedi elim ayağım titriyor şu an 🥺🥺
Benim doktorum 2li testin yanlışlık oranının yüksek olabileceğini söylemişti. İçin rahat edecekse fetal DNA yaptır imkanın varsa yada 3 lü testte daha belli olur Allah’ın izniyle kötü bişey yoktur içini ferah tut 🤲🏻

Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla atlatırız bir an önce. Bana da pıhtı atma riski dışında bir riski olmadığını söyledi onun için de iğne verdi.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 nabzını tansiyonunu ölçüyor musun peki 🙁 kendimi çok huzursuz etmek istemiyorum ama nabzım çok düşüyor bu gece 😔ne yapmam lazım bilemedim kafam çok karıştı

Baş dönmesi de yapıyo mu sende akşama kadar yatınca kalkıp yemek yapayım dedim elma falan yedim hatta tutsun diye anam bir başım döndüüü 😂😂 soğan sepette çürümüş onun kabuğunu soydum bir iğrenç koktu eşek ölüsü gibi bir midem kalktı 😄😄 bugün kendimde değilim valla kız düşman başına 😂 tansiyonumu ölçtüm 12-8 normal ama başım gidiyo geliyo hayırdır inşallah🥲

Prilam içiyorsan ondandır.
İlaç içtiğim zaman işyerinde olmak bana zulüm olurdu..
Uyku hapı niyetine içilebilir bence ileride 😂

Kızlar bugün benden kan aldılar ya ikili test için. Tüpteki kan 10 dakika içinde jöle gibi oldu. Pıhtılaştı. Doktor da şaşırdı, çok çabuk dondu ama olabilir, normal dedi. Hemşireyle aram çok iyi, ona da sordum biz kaç tür kan görüyoruz bir bilsen dedi. Benim bir genim heterozigot, bunun için yüksek doz folik asit kullanıyorum. Doğuma kadar da kullanacağım. Kan sulandırıcılık bir şey değil. Ama böyle bir şey ilk defa başıma geldi çok şaşırdım. Zaten iki kimyasaldan dolayı tedirginim, başıma da hep böyle beni tedirgin edecek şeyler geliyor 😫

Ben daha önce bucadaki tınaztepede Aylin hanıma gitmiştim ama hamile değildim 3 sene önce filan. İlk hamileliğimde Tınaztepe galene gittim bayraklıdaki orası çık hoşuma gitmişti ama düşük yapınca hastaneye karşı bi negatiflik gelişti içimde. Keşke daha önce bilseydim test için giderdim ama oraya. Hiç araştırmamıza fırsat vermedi doktor panikletti hemen bugün vermeniz gerek diye halbuki 11+4 tük bi kaç gün daha bekleyebilirdi o ara araştırma yapardık şimdi çok pişman oldum yazık okadar verilen paraya valla
Aylin hanım benim de doktorum
12 yıl once oğlumun doktoru da oydu
2 sene oldu ayrılalı ama 6 sene bende Tınaztepe de çalıştım
Doğum fotografcısıydım😁

Kızlar bugün benden kan aldılar ya ikili test için. Tüpteki kan 10 dakika içinde jöle gibi oldu. Pıhtılaştı. Doktor da şaşırdı, çok çabuk dondu ama olabilir, normal dedi. Hemşireyle aram çok iyi, ona da sordum biz kaç tür kan görüyoruz bir bilsen dedi. Benim bir genim heterozigot, bunun için yüksek doz folik asit kullanıyorum. Doğuma kadar da kullanacağım. Kan sulandırıcılık bir şey değil. Ama böyle bir şey ilk defa başıma geldi çok şaşırdım. Zaten iki kimyasaldan dolayı tedirginim, başıma da hep böyle beni tedirgin edecek şeyler geliyor 😫
Doktorlar sana ne iyi gelicek şeyleri biliyorlardır canım oyuzden ona göre ilerliyolardır😍 allahdan planllı programlı ilerliyosun çok güzel 😍

Anneme soyledim kızlar hatta tam soylemedim bisey soylicem dedim anladı. 😏 Baya saydı kabul etmiyorum dedi siliyorum seni annen yok bil dedi kapattı suratıma 😞 Baya uzuldum agladım,zamana bırakıyorum umarım hersey duzelir 😕
Konu ne bilmiyorum ama umarım en kısa zmnda düzelir durum hamileyken hersey daha çok etkiliyor 😔

Doktorlar sana ne iyi gelicek şeyleri biliyorlardır canım oyuzden ona göre ilerliyolardır😍 allahdan planllı programlı ilerliyosun çok güzel 😍
Umarım sorun yoktur kuzum, bebek geliştiğine göre plasentaya kan gidiyor demek diye düşünüyorum. Yoksa pıhtılaşma yüzünden düşükler daha erken oluyor 😕

X