2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugun menünüzde ne yemek var yaaaa, yeminleeee nasıl buluyosunuz hergün ne yapıcam diye Ben 7-8 ayda tıkandım

Sağ ol canım amin inşallah hepimizin bebeği sağlıkla gelir
Doktorla bir konuş bakalım, neler riski arttırmış olabilirmiş? Neye göre yapılıyor hesabı? Olmazsa daha detaylı testleri yaptırırsın. Nihayetinde oran bu, bebişe konmuş teşhis değil. Içini ferah tut, güvenle git gel❤ doktora aklindakileri sorunca biraz rahatlarsın.

Benim sipariş ettiğim mobilyada 2 ayda geliyor. Renkleri sonradan farklı olmasın diyorsanız meltem mobilyada 10 yıl boyunca takımın devamı siparişi veriliyormuş bizde ordan aldık

Biz de kızıma çocuk odası aldik, kendimize de oda takımı falan.. max 2.5 ay dediler. Öyle dedilerse 3 ayı bulur zaten. Piyasa garip.

1 subata bende başlayacagım başhemşire ile konusacagım 2 ay anca çalısacagım geri hizmet isteyeceğim egzamamda var eldiven giyemem birde covid kapmakda istemiyorum bakalım ne diyecek bir yandan da korkuyorum kliniği covid kliniği olmus stresten korkuyorum birde şimdi haberlerde okudum hamile hemşireyim darp etmiş hasta yakınları en olmadı rapor alacagım bakalım 2yılda ücretsiz alırım bu süreçte yapabilirsem yüksek lisans yapacagım sogudum meslekten

Evet öyle
Yatak odamı yaptırıyorum
kasımda anlaştım
Sanırım şubat ortası ya da sonu gibi gelecek

Kağıt bende yok bilmiyorum ki yaş riski değil galiba diğerlerinden biri o panikle dediyse de doktor anlamadım yüz yüze görüşmeye gel ayrıntılı konuşuruz dedi

Ultrason değerlerin iyi çıkmış. Rahat ol..

Bana değerler normal ama yaş nedeniyle riskli grupta çıkmışsın dörtlü test yaptıralım dedi. Önce tamam dedim eve gelince düşünüp yaptırmamaya karar verdim. Doktorların uyarıcı konuşma şekliyle o an çok kolay panik yapabiliyorsun.
Detaylı ultrason daha belirleyici olacak benim için. Allah'a emanet.

Sen yine doktorunu dinle ne yaptırmak istersen yaptır ama genelde kötü çıkmaz. Çünkü elinde ultrason ölçümleri var..

Sağ ol canım Allah razı olsun içimi rahatlattı yazdıkların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…