2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet doktorum orda
Kısmetse doğumu da burda yapcam
Daha öncesinde konussaydık sızde orda yaptırsaydınız keske
Siz hangi Dr a gidiyorsunuz
Ben daha önce bucadaki tınaztepede Aylin hanıma gitmiştim ama hamile değildim 3 sene önce filan. İlk hamileliğimde Tınaztepe galene gittim bayraklıdaki orası çık hoşuma gitmişti ama düşük yapınca hastaneye karşı bi negatiflik gelişti içimde. Keşke daha önce bilseydim test için giderdim ama oraya. Hiç araştırmamıza fırsat vermedi doktor panikletti hemen bugün vermeniz gerek diye halbuki 11+4 tük bi kaç gün daha bekleyebilirdi o ara araştırma yapardık şimdi çok pişman oldum yazık okadar verilen paraya valla

Şhrek in fionası seni

Çatlayacak dereceye de gelsem ben gegıremıyorum ya
Yapamıyorum olmuyor
Sorma tam olarak öyleyim eşimde artık gülmekle isyan etmek arasında biyerlerde.
Nasılsın diyo geğiriyorum günün nasıl geçti diyo geğiriyorum konuşmak baya imkansız
Ama geğirmek iyi oluyo mide bulantısını da yok ediyo

Sağ ol canım Allah razı olsun içimi rahatlattı yazdıkların

Allah hepimizden razı olsun. Sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah. Rahatlat kendini..

İnsanın kafasında hep bir acaba oluyor zaten. Benim düşüncem çok bızıklamamaktan yana açıkcası. Ne olursa olsun o bana emanet..

Herşeyin yolunda gittiği gebeliklerde bile son anda aksilik çıkabiliyor. Allah sağlıkla tamamlayıp bize bağışlasın bebeklerimizi..

Kızlar az önce doktorum aradı. İkili tarama 1/231 çıkmış risk grubuna giriyor dedi. Gelin yüz yüze konuşalım dedi elim ayağım titriyor şu an

Hiç öyle düşünme canım.
Bu ara aşırı araştırmacıyız.
%80 riskli diyen genelde doğumda hep normal
Ense kalınlığıni ölçtü mü?
Burun kemiğini gösterdi mi?

Ense 1.2 çıkmıştı burun kemiği de normal demişti doktor

Bunu şimdi gördüm. Değerin gayet iyi aslında.

Bende çok çok doluyum ve asla içime atmıyorum artık. Bir güzel ne varsa söyledim içimde. Boşuna susmuşum ben uyuyamayacagima onlar uyumasin
Ah evet o kadar doğru ki. Kaç gece üzüntüden uyuyamadım. Sıkıntı onların, üzülen kafaya takan benim Bi baktım onlar normal hayatlarına devam ediyo. Sarstım bir herkesi şimdi ben rahatım umrumda değil kimin ne yaptığı diyebilirim

Burun kemiği oluşmuş ense kalınlığı da 1.1 çıktı. Çok şükür ultrason bulgularinda sıkıntı yok.
24 haftalık ne sorun çıktı canım
Hipoplastik sol kalp sendromu teşhisi konmuştu. Kalbin sol tarafı yoktu. Doğduğu an kalp nakline ihtiyacı vardı.

Bende 10 gün den 3 kere rapor aldim arada haftayı bağlamak için yıllık izin yazdırdım simdi de yeni 30 gün rapor aldim hamile olduğumuz için ve pandemi olduğundan bise demedi idare bende 2 yıl ücretsiz izin alacam

Benm bi arkadaşıminda ultrason da herseyi normal senin gibi 1:231 çıkmış doktor demiş bu bebek sağlıklı doğar kafanızı takmayın.

Kızlar az önce doktorum aradı. İkili tarama 1/231 çıkmış risk grubuna giriyor dedi. Gelin yüz yüze konuşalım dedi elim ayağım titriyor şu an
Bence bu bile düşük bir oran. 1/250 altı risk kabul ediliyor o yüzden söylemiştir. Yani 250 de bir ihtimal aslında.

Kızlar çok şükür ikili testimiz oldu Her şey normal ama bebiş kendini hiç göstermedi yirmi dakika falan uğraştık yok olmadı Doktor sanki bir anda kıza benzettim çok saniyelik bir şey gördüm ama asla kesin değil, 3 hafta sonra bakarız yine dedi.
Evet hissiyatı veya nubu küvvetli olanları yoruma davet ediyorum

Eklentiler

• A98BA82F-33A6-434B-A8AC-75B1C37750DA.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 99
Hey maşallah çok sevindim canım bende kıza benzettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…