2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok şaşırdım hiç bilmiyordum. Eski haberlerden bakayim akşam. Kardesler evlense vebalini kim ödeyecek. O anne babaya yazık değil mi

Çok teşekkürler. Bugün 4.gün. umarım öyle olur ya. Bebişi de çok merak ediyorum iyidir inşallah

.maalesef sık sık acıkıyoruz

Yemesek mide cok kötü oluyor .
Aralarda ben ekmek falan yemiyorum. Genellikle meyve yiyorum kızlar

Misal hergün 2-3 tane havuç
1 ayva
2 elma
1 muz yerim
Biraz da kuruyemiş

Nornalde mandalina ve portakal da yiyorum ama mide bulantısından dolayı bıraktım. Geçince tekrardan devam insallah.

Ekmek yerine bari meyve yıyeyım de vitamin olsun bari

Misal suan bir havuç yedim yetmedi
Elma yiyeceğim

İşte böyle boylr kilolar arşa çıkıyor

Çok şaşırdım hiç bilmiyordum. Eski haberlerden bakayim akşam. Kardesler evlense vebalini kim ödeyecek. O anne babaya yazık değil mi
canım evet maalesef çok acı bir durum çok saçma ama zamanında olmuşççç gündüz kadın programlarının birinde uzunca bir süre evladını arayan kadın çıkmıştı ozaman çalışan personellerin hemşirelerin bazılarına telefona falan bağlamışlardı... Allah korusun ya insan korkuyor..

İkili testte kombine risk düşük çıkmıştı ama 35 üstü olduğum için ben yaptırdım.

Is arkadaşımın eşi de hemşire. Bazen o kadar çok nöbet tutuyor ki gece gündüz karışıyor. Çocukları anneye hasret kaldı.

Merhaba bendede ayni durum var hatta sizinle gunlerimizde hemen hemen ayni bugun ykinda bir tip merkezine gittim kendi doktorumla randevum haftya oldugu icin. Bu agrilarin aslinda kramp oldugunu soyledi herhangi bir sorun yokmus magnezyum destegi onerdi kendi doktorumada danisip kullanacagim

Tövbe bismillah

Aklıma meşhur zeynep kamil hastanesi geldi
80 ve 90 'li yıllarda sürekli bebekleri degıstırıyorlarmıs
Tövbe tövbe
Allahım uzak et
Benim küçük kız kimseye benzemiyor hala bi acaba yok değil kafamda ama hastanede 4 kg doğan başka bebek yoktu

Benimde kaynanam özzelde doğum yapmıştım sabaha kadar bebeğin başında oturmuştu..yaşlı ama yüreği güzeldir koruma bişey olur hastalanır..kaçıran olur diye yazık..haftasonu hastanede kimse yok diye tedirgin olmuştu en sonunda kapıyı kitlemek aklına gelmişti orada hemşire kızmıştı

E Müge anlıda bile çıkmış haberlere düştü ya sonra baştan baktım ona ben merakımdan. Çocuğu kaçırıp kendim doğurdum demiş çevresine yıllarca kocasını da uyutmuş çocuğun anne bildiği erkek çıkmış olaylar olaylar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…