2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaşlı filan ama bence iyi dayanmış iyide yapmış. Anne doğumdan sonra zaten yorgun oluyor uyku vs yanında aklı başında uyumucak biri şart bende özelde olsa korkuyorum valla hala

yaş 35 olduğu için öncesinde kayıp olunca dr tavsiye ediyor yaştan dolayı taramalarda yüksek risk çıkacak boşuna stres yaşama dedi bana dr

Bende acıktıkça yarım ekmek gömüyorum günde 1 ekmeği tek başıma bitiriyorum sonrada ay çok kilo aldım alırım tabi

Aaaa sehir hastanesi de yoğun olur doğuma mürekkep ile girip bebek doğar doğmaz eline döksek mi ne yapsak
Simdi lerde qnne dogum yapar yapmaz bebeğin koluna bileklik takıyorlar anne ile aynı ve genellikle giydirme işlemi aşılar falan yanında yapiliyor benim doğumu kaynanam yaptırdı kendisi ebe ona rağmen aldim bebegi doğurur doğurmaz bende kalsın dedim lohusa kafası

Dikiş atılıyor dusurursun diyo yok yok bende kalsın ben bilirim dusurecegim zamanı demiştim

Bende acıktıkça yarım ekmek gömüyorum günde 1 ekmeği tek başıma bitiriyorum sonrada ay çok kilo aldım alırım tabi
Kızımda yaptim onu ben
Sonu 30 kilo ile bitti
Sadece kahvaltıda ekmek yiyorum

Ama mide aç kaldığı zaman çok kötü oluyor ya
Bakma sen fazla meyve de kilo aldırır
Ben ekmeğe bir dadansam kimse alamaz elimden sabah aksam

Ama şu var otursam 1 ekmek döner yerım
Yarım doyurmuyor

3 kilo almışım tartım yanlış değilse
Bu sefer ayı gibi olmak istemiyorum ya

Çok teşekkürler. Bugün 4.gün. umarım öyle olur ya. Bebişi de çok merak ediyorum iyidir inşallah
Çok geçmiş olsun, bugün benim de 4. günüm. Doktorum çoğu gebesinde şu sıralar covid olduğunu bebeklere genelde bir zararı olmadığını söyledi bakalım inşallah bizde de bebekler iyidir.

Bebek yokken evden çalışmıyorken yanımdan ne covidliler geldi geçti ben hep negatiftim. Şimdi hamileyim asasörde mi buldum nerden bulduysam gittim covid oldum. Evde ve çevremde benden başka herkes negatif.

Ayyy kıyamam annelik iç güdüsü işte ❤❤
Şehir devlet hastanelerinde de böyle mi canim okuyorum bazen yan yana sedyeleri kesimhaneye giden koyun gibi dizmisler bağıran bağırana tam kasap düzeni diyorlar korkuyorum. Devlette doğum nasıl oluyor hiç bilmiyorum bi odada perde ile bölünmüş iki kadın doğum yapıyor mu yoksa sadece tek kisi mi yapıyor karışma riski var mi bilmiyorum tabi ilkini 16 haftalık özelde ölü doğum yaptım tek kişilik dogumhane odaları oluyor

Merhaba ilk gebeliginde dort ayda ne kadar almistin? Valla bende senin gbiyim glutenlinseyleri minimum yemeye calisiyorum suanda 5 kiloya yakin almisim bide yesem nolacakti acaba

Bebek yokken evden çalışmıyorken yanımdan ne covidliler geldi geçti ben hep negatiftim. Şimdi hamileyim asasörde mi buldum nerden bulduysam gittim covid oldum. Evde ve çevremde benden başka herkes negatif.
Doktor ne tavsiye etti peki size. Bende aşırı öksürük ve halsizlik var meyve ve su tavsiye edildi ama öksürük hiç azalmadı

Ve öldü deyip başkasına veriyorlarmış

90 larda çok oldu bu olaylar ben çocukken hatırlıyorum..
Öncesinde de olmuştur da ya haber yapılmıyordu ya da evde doğum oranı daha fazla olduğu için hastanelerde karışma ihtimalini düşürüyordu.
Uyanış anca başlamış demek bizim millette

Annem kardeşimi doğuracaktı ben 8 yaşındayken. Evde sancı çekerken devlet hastanesine gitmem çalarlar çocuğu diye söyleniyordu. Özel hastaneler daha güvenliydi o zaman özelde doğurmuştu

Doktor ne tavsiye etti peki size. Bende aşırı öksürük ve halsizlik var meyve ve su tavsiye edildi ama öksürük hiç azalmadı
Ben çürümüş durumdayım çok ağır bir grip olmuş gibi geçiriyorum. Doktorum parol, burun tıkanıklığı için tuzlu su solüsyonu ve binlik c vitaminini verdi. Filyasyon ekipleri sağlık ocağı vs de nane limonun gönlüne kaldına getiriyor zaten onlar hiçbir ilacı önermiyor.

İnsanlar ne hale gelmiş gerçekten.

Allah korusun

Allah yardımcımız olsun, bende bebek için tedirginim. Öksürük şikayetinizin olmaması güzel ben dk başı öksürüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…