2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben olurda kıza döndü derse söylemeyeceğim kimseye 7 8 ayda birden görsünler 😅 ah vah tüh diyenlere tam bir şok olsun🤣 3.olunca çünkü masallah ağzı olan konuşuyor. Herkese erkek dedim zaten şuan.
Hah valla bende aynı senin gibi yapardım pembeleri de saklardım baya 7 aylık olana kadar söylemezdim azda onlar dumur olsun ay hadi inşallah yaaa valla güzel şok olurlar 😂

Günaydın kizlar :anneadayı:

Ben dün hiç uyuyamadım ilk kez ya resmen uyuyamadıkca da sinirlendim :KK48: sinirlendikce uykum kaçtı tuhaf bi döngü içine hapsoldum en son sabah ezanına yakın sizmişim.. sabah sakın uyandım bi de baktım yine kabizim yine sinirlendim :KK48: Bende duygusallık değil de feci bir sinir var tabi bunun en büyük nedeni geçmeyen böbrek ağrım ve baş ağrım, esim patlamaya hazır bomba gibi geziyorsun evde diyo :KK70:
Sinir son günlerde bende de var. Yediremiyorum böyle bazı şeyleri.. Haklıyım da ama ben. Aptallık en tahammül edemediğim şey ve ailemde bazı kişilere çok çok kızıyorum.
Konuşuyorum anlatıyorum yok. Tatlı dille tekrar tekrar yok.
Kızıyorum söyleniyorum yok.
En son yüzlerine dan dan söyledim. Ben kötü oldum. İşitmediğim laf söz kalmadı.
Kimse de hamile falan demedi. Ha zerre umrumda değil söylenenler ama ben kırmayayım üzmeyeyim diye ilmek ilmek konuştuğum şeyleri onlar hiç acımadan hiç haketmeyen birine dan dan söylüyorlar ya.

Pes dedim.
Ay BDV gibi oldu sorry🤭 bir dokun bin ah işit

Hah valla bende aynı senin gibi yapardım pembeleri de saklardım baya 7 aylık olana kadar söylemezdim azda onlar dumur olsun ay hadi inşallah yaaa valla güzel şok olurlar 😂
Bakalim kapı gibi 11 haftada pipi resmi var elimde🤣 ama böyle olup değişenler var. 17 haftaya kadar gitmiyorum totem yaptim😅

Nifty yaptırmadım ama doktor istersen yapalım diye rutin tavsiye etti. Bende sadece ikili yaptirdim risk çıksa yaptıracaktim. Kayıpların için çok üzüldüm bu sefer sağlıkla ilerler insaallah. Nifty testinde kromozom durumlarına baktığı için kayıplarınla ilişkili değil ama olumsuz durumda gebeliği sonlandiracaksan tabi yaptırsan daha iyi.
Cevap için teşekkür ederim ❤️ doktorum da gerek görmedi aslında. Sadece yaş riskim çıktı 33 olduğum için. Benim de iyi dileklerim sizinle. Minik bir kiz diliyorum sizin için de🧡🍀

Selam kizlar🙋‍♀️ konuyu neredeyse başından beri takip ediyorum. Az çok asinayim sizlere🥰 ben de nasipse temmuz annesi olacağım. Sat 10 Ekim. İkili testle ilgili aklıma takılan bir şey oldu. Cevap verirseniz sevinirim. İkili test sonucuna göre kombine risk 3358 de 1. Ama öncesinde 24 haftalık gebelik sonlandırmam ve 9 hafftalik düşüğüm var. Sorum fetal DNA ya da nifty test yaptıranlara. Siz neye dayanarak test yaptırdınız? Risk mi çıkmıştı ikilide? Eşim içimiz rahat olsun diye yaptırma taraftarı. Ben de artık kurcalamak istemiyorum.
Bizde ultrasonda bi sıkıntı çıkmadı şükür. Doktor 2li test ile fetal DNA arasındaki farkları anlattı bizde hiç 2li testle uğraşmayalım zaten Allah korusun bişey çıkarsa yine fetal DNA testine döncez bari direk onu yaptıralım da içimiz rahat etsin diye düşündük. Ama test pahalı iyice araştırmak lazım bi kaç yeri. Bizi biyere yönlendirdi doktor çok pahalı az önce başka bi arkadaşın bizim yarı fiyatına yaptırcağını okudum doktora çok sinirliyim şuan 11+4 te hemen bugün vermen lazım diye baskı yapıp panikletti yoksa bi kaç gün araştırırdım ben

Sinir son günlerde bende de var. Yediremiyorum böyle bazı şeyleri.. Haklıyım da ama ben. Aptallık en tahammül edemediğim şey ve ailemde bazı kişilere çok çok kızıyorum.
Kimse de hamile falan demedi. Ha zerre umrumda değil söylenenler ama ben kırmayayım üzmeyeyim diye ilmek ilmek konuştuğum şeyleri onlar hiç acımadan hiç haketmeyen birine dan dan söylüyorlar ya.

Pes dedim.
Bende çok çok doluyum ve asla içime atmıyorum artık. Bir güzel ne varsa söyledim içimde. Boşuna susmuşum ben uyuyamayacagima onlar uyumasin🙄

Ay ciddi manada dejavu bu 😂😂 kızsa net demez bence yüzdelikli konuşur çünkü sonradan çıkabiliyormuş benim doktor hiç söylemedi de bacak arası boştu yani.🤭 net konuşmazsa kimseye bişey deme netleşene kadar🙈 hatta ben senin yerinde olsam erkek dese bile kız olabilirmiş derim uzunca zaman millet benle uğraşıyor birazda ben onlarla uğraşayım hesabı😂😂
Aynı şeyi bende düşündüm valla. Söylese bile belli değil dicem şimdilik. Bir dahaki ay netleşince söylerim cinsiyeti soranlara. Sadece buraya yazcam😂

Bakalim kapı gibi 11 haftada pipi resmi var elimde🤣 ama böyle olup değişenler var. 17 haftaya kadar gitmiyorum totem yaptim😅
Vallahi bir sen birde 2 kızı olan anne. Birinize kız birinize erkek diliyorum gönülden ve ikinizide merak ediyorum kesin sonucu. Tabi bunu burda yazdığım gibi karışık dilemiyorum ayrı ayrı dua ediyorum ki karışmasın frekans 😂

Evet belli olur o haftada🥰 bence söyler arkadaşlarıma söyledi. Yani direk sormazsin ama bakarken hocam cinsiyet için bir fikriniz var mı desen bir yorum yapar. O kadar övuyorlar ki şehir hastanesini doğum için ilkini özelde yapan arkadaşım 2.cide oraya gitti çokta memnun kaldı.
Canım ben aslında devlet de doğum hic düşünmedim hep kötü hikayeler kasap insanlık dışı muamele lafları yüzünden insan o gün özel ilgi istiyor falan diye ama şehir hastanesi iyiyse neden olmasın diye düşünmedim de değil şimdi.. canım acaba senden rica etsem o arkadaşının şehir hastanesinde gittiği doktorların ismi belli ise sorup bana da iletir misin o kadar çok doktor var ki şehir hastanesinde hangisi iyi bilemiyorum.

Pes dedim.
Ah canım bosver sen hamilesin sıkma canını isteyen anlar isteyen anlamaz 🤗🧿

Canım ben aslında devlet de doğum hic düşünmedim hep kötü hikayeler kasap insanlık dışı muamele lafları yüzünden insan o gün özel ilgi istiyor falan diye ama şehir hastanesi iyiyse neden olmasın diye düşünmedim de değil şimdi.. canım acaba senden rica etsem o arkadaşının şehir hastanesinde gittiği doktorların ismi belli ise sorup bana da iletir misin o kadar çok doktor var ki şehir hastanesinde hangisi iyi bilemiyorum.

Ah canım bosver sen hamilesin sıkma canını isteyen anlar isteyen anlamaz 🤗🧿
Tabi tabi öğrenip yazarım sana mutlaka. Aynı doktora devam edersin. Sezeryanda zaten doktor ayarliyormus çalışma durumuna göre. Öyle bir kolaylıkla yaptılar ona. Tek oda için 350 lira gibi birsey ödedi ekstradan geçen sene.

Tabi tabi öğrenip yazarım sana mutlaka. Aynı doktora devam edersin. Sezeryanda zaten doktor ayarliyormus çalışma durumuna göre. Öyle bir kolaylıkla yaptılar ona. Tek oda için 350 lira gibi birsey ödedi ekstradan geçen sene.
Ben nasip olursa normal istiyorum o zaman kim denk gelirse o ve genelde ebeler giriyormuş doğuma ama sezeryan a asistanlar dr lar giriyormuş bazen aynı dr bazen kim denk gelirse bir de genelde aynı dr a randevu olmuyor değişik değişik dr a randevu alınıyormuş ben az araştırdım bunları öğrendim ama belki de oraya devam ederim kısmet perşembe alacağım elektriğe bağlı galiba çok sevinirim vallahi dr isimlerini öğrenirsen canım bana da ek bilgi olur.. etlik zubeyde yi ikili için gidince direk sildim zaten öyle bir hastane olamaz ya berbaaat Allah düşürmesin

X