2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
24 haftalık ne sorun çıktı canım

Allah düşürmesin kesinlikle. Bir kere aciline gittim ilkinde ağlaya ağlaya çıktım. İlk ve sondu.

Ben normalde hamile kaldığından beri fazla fazla uyuyorum da şuan covidim. Öksürük uyutmuyor
Çok geçmiş olsun. 5 günden sonra belirtiler azalıyor. Umarım öyle olur seninde. Öksürük yapıyor illaki ama oda azalıyor 5 günden sonra. Sağlıkla atlat inşallah en azından antikor olacak diye düşün.

Simdi genel konuşacam ben hemsireyim devlet hastanesinde Kasım sonuna kadar calistjm pandemi de çalıştım ta başından beri ondan önce de bi cerrahi branşta çalıştım oyle saçma sistemler var ki 24 hastaya 2 kişi 24 sast 1 kişi 8 16 çalışıyoruz iki güne bir bazen gün aşırı pandemi yada cerrahi branştayken bise olacak hemen bashekime daha bize bile söylenmemiş odasına birini almışız bashekime şikayet şikayet şikayet hasta röntgenw gidecek hemsire ile hasta ameliyata gidecek hemsire ile hasta ameliyattan cikacsk hemsire ile ilaçlar alınacak hemsire ile tedaviler takipler ve biz sadece 3 kişi çalışabiliyoruz
Bak hasta ameliyat olacak Kızılay diyorki sizw belli gün kan verebilirim hastane diyorki elimde stok yok yakınları versin yakinina söylüyoruz devlet bize kan mi saglayamayacsk hemsire olarak okadsr b.ktan biseyin ortasina birakiyorlarki

Olay maddi boyut değil aslında manevi olarak çok yipratiyorlar ve kimse çalışmak istemiyor çünkü acaba bugün ne ile karsilasacam diyorsun

merhaba ben ikili test yaptırmadım yaşım 40 olduğundan içimiz rahat etsin dedik o şekilde yaptırdık zaten doktorda önermişti..

Bu testi kimisi 2li testinde riskli çıktı diye yaptırıyor amiyosentez yerine kimiside 2li 3lu testler garanti doğru çıkmadığı için daha garanti olan nifty testi yaptırıyor.bazilari ise yaşdn dolayı yaptırıyor

Ben tarama testleri ile kafam karışmasın, gönül rahatlığıyla bir hamilelik geçireyim diye yaptırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…