2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benimde kaynanam özzelde doğum yapmıştım sabaha kadar bebeğin başında oturmuştu..yaşlı ama yüreği güzeldir koruma bişey olur hastalanır..kaçıran olur diye yazık..haftasonu hastanede kimse yok diye tedirgin olmuştu en sonunda kapıyı kitlemek aklına gelmişti 😅orada hemşire kızmıştı

Ben de oğlum doğunca işitme testi için görevli götürürken anneme kaş göz yapmıştım 😂
Aynı kattayız halbuki. Kadının işi o da biz de anayız yani 😁
Görevlinin kucağında gitti, annemin kucağında geldi 😂

Merhaba bendede ayni durum var hatta sizinle gunlerimizde hemen hemen ayni bugun ykinda bir tip merkezine gittim kendi doktorumla randevum haftya oldugu icin. Bu agrilarin aslinda kramp oldugunu soyledi herhangi bir sorun yokmus magnezyum destegi onerdi kendi doktorumada danisip kullanacagim
Ay çok teşekkür ederim bacagima kadar vuruyor artik iyi olmasina cok sevindim

Benimde daha 6 günüm var. Ben kadın doğuncaya haber vermedim bile. Korkuyorum muayene olmaya inş bir şeyi yoktur.
Ben bu durumlarda çok kaderciyimdir. Elimden geleni yapar olacağı varsa olur derim başka da elden gelen bir şey yok maalesef. Sizde hiç korkmayın ❤️benim doktorum gayet normal karşıladı, karantinan biter bitmez gel bebeği görmüş oluruz dedi sakin sakin ne olursa ne yapayım anlattı kapattık tlfu. Sizde de öyle geçecektir inşallah hepimiz biran önce atlatırız 🙏

İnsanlar ne hale gelmiş gerçekten.

Allah korusun

Amin.
Aynen öyle. Doğum yapacak insanlar bir de neleri düşünür olmuş. Bir de bunlara şahit olan bir nesiliz. Pek sağlam olmamamız normal 😂

Neyse artık hem bileklik hem de ayak izi alınıyor kimlik belirleme için 😂

X