2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet cnm valla hevesimi yitirdim bir ay sonraya randevu verdi . Normalde dayanamaz arada bi develte giderdm cinsiyet icin ama gitmeyecegm cnku artk negatif cevap duymaktan yoruldum 14 subata randevu verdi ozmanda 19 haftalik oluyor yolu yarilamis oluyoruz bi zahmet kesin soyler insAllah ..

Arkadaşlar hâlâ başınız ağrıyor mu ? Tansiyondan şüphe etmeye başladım bu ne ya başımın ağrısı hiç geçmiyor Ne zaman geçecek bu baş ağrısı??
Agriyor cnm bu gectigimiz muayenede doktor ben soylemeden ee varmi bas agrisi donmesi diye sordu hem agriyor hem basim dönüyor basim döndüğü içinde miğdem bulaniyor dedim gayet normal karsiladi olmasi beklenen seyler demekki siddetli ve cok sık oldugunuda soyledim cnku

Vallahi bıktım canım ya hayatımı etkiliyor resmen esime tv yi kıs diye bağırdım az önce o da şaşırdı sesi açık değil ki hem sakince desen kısarim dedi hani bi kac kez demişim de yapmamis da en son bağırdım gibi tepki verdim ama artık bu baş ağrısı beni yordu ya .. tansiyon kaynaklı olabilir mi acaba benim aletim yok senin var mı ölçüyor musun ?? Tansiyon kaynaklı ise belki ilacını alsak geçer şu baş ağrısı ya çaresi odur belki

Kızlar öyle kendi kendine geçiyor demeyin lütfen. Bende ilaç kullanamıyorum ama kadın doğum doktorum kan sulandırıcı iğne verdi. Riske atmayın derim.
Sadece ara ara gıcık gibi öksürük var o yüzden üstünde fazla durmadım ya bu hafta randevuda söyleyeceğim okulda salgın vardı çocuklar taşıdı eve

Bende tansiyon diye dusundum ama bu bas agrisi hergun var kafam sanki kocaman bedenime agir geliyor o derece bu agri yogunken iki kez devlet bir kez ozelde tansiyonum ölcüldü problem yoktu ama sende supheleniyorsan ihmal etme tansiyon aleti olan bir yakinina git ölçtür yada saglik ocagi veya eczanede eczanede ölçüyor bildgm kadari ile çünkü hamilelikte tansiyon tehlikeli birsey diye biliyorum en azindan icin rahat etmis olur.. ama gerckten abartilasi derecede hayat cekilmez oldu mutsuz hicbirseye istedgi gelmeyen depresif agrasif bi insan oldum ciktim oglumla zorla yuzumdeki ifadeyi degistirerek 10.15 dk ancak oynayabliyorm sonra bi yana devrilip uzaniyorm kendimi yetersiz hiasetmeye basldm artk bu agri bütün enerjimi sömürüyor parol ictim 2.3 gun ust uste ama inan kesmiyor kafamai uyusturyor sanki biraz ve bi saat rahatliyorum okadr onuda icmeyi biraktim oyuzden insAllah kurtuluruz bian once

Bende babamın aldığı evde oturuyorum eşimin ailesiyle aynı apt da oturmak istemedim eşim de kabul etti. İç güveyi aldın diye dalga geçenler oldu ne desem boş.

Birde üstüne yillardr ilkkez bogazlrm sisti hem saskinim hemde beter haldeym bogaz agrim kulaklarma vuruyor hc birsey yiyemiyorm yutkunmakta zorlaniyorum..
Boğazimi yumusatsin diye nane limon kaynattim oglumu uyutuyorum suan sonra icecegim ama nanelimon un bi zarari olmaz hamilelige degilmi

19-20 haftalık ayrıntılı ultrason da var canım onun söylemesine gerek yok zaten detaylıda görürsün.

19-20 haftalık ayrıntılı ultrason da var canım onun söylemesine gerek yok zaten detaylıda görürsün.
Onun icinde ozele hic fiyat sormadim ama muhtemelen ozelde yaptirmam devletede randevu bulamiyorum burd atek bir devlet hastanesi yapiyormus saka gbi madem bukdr gerekli neden her devlet hastanesi yapmiyor anlamiyorum.. yahu devir oyleki artk neye para yetistirecegimizi sasiriyoruz zaten

Ayyy ne sinir bozucu ya Sen bizim hastaneye gel cinsiyeti görürse hemen söylüyo valla en sinir olduğum şey

Bende henüz araştırmadım ama fakülteye yollarlar sanırım özelde baksa baksa benimki bakar ben ikinci bir gözün görmesini de istiyorum.

İnsan çok merak ediyor ya.. bizimki göstermedi doktorum kontrol sürecinde birdaha gel mutlaka bakalım dedi inşallah gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…