2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne kıyafeti bitiyor
Ne oyuncakları

Her kıyafetine uyum istiyor 😀
Biraz büyüsün makyaj kuaför ped masrafı da başlayacak 😱
Bir kaç yıl önce kuzenimin kızı 2 yıllık bir bölüm kazandı şehir dışına gidecek. İhtiyaç listesi yapmış bi bakayım dedi liste aynen şöyle: düzleştirici, maşa, rimel, allık vs diye uzuyor 🤣🤣🤣 çok gülmüştüm 🤭

Biraz büyüsün makyaj kuaför ped masrafı da başlayacak 😱
Bir kaç yıl önce kuzenimin kızı 2 yıllık bir bölüm kazandı şehir dışına gidecek. İhtiyaç listesi yapmış bi bakayım dedi liste aynen şöyle: düzleştirici, maşa, rimel, allık vs diye uzuyor 🤣🤣🤣 çok gülmüştüm 🤭
Ama bak düzleştirici ve maşa olursa kuaför masrafı olmaz
O iyi bişi 😀😂

Hahahahahahaha😂😂😂😂 kendimden korkuyorum😂😂😂
Geçen kayınvalidemlerdeyiz eltimler de geldi. Kaynım bu yaz evlendi. Neyse benim oğlanlar yengelerini çok seviyorlar. O varken özellikle küçük oğlum konuşturuyorum yüzüme bakmıyor. Meyve vericem benden değil eltimden alıyor falan. Eşime dedim ki şu sahneler geleceğin fragmanı gibi🤣 nankör evlatlar eşlerini görünce yüzüme bakmayacaklar 🤪🤣

Son düzenleme:
Oğlum olursa ona bisi diyemem ( ev düzenini kadın kurduğu ıcın)
Ama kızıma her türlü lafımı geçiririm :KK53:

Ve ne olursa olsun her şey eşit olur .öyle oğlan kiz ayrımı yok !
Elin gelinini mi beslıcem habire :KK53: 😂😂
Kıymet biliyorlar sanki
Ben de eşitlikten yanayım. Okuyup meslek sahibi olmalarını sağladıktan sonra hiç birine zırnık vermeyeceğim. Kendim gezip yaşayacağım diyormuşum 🙈🤪

Kızlar bakın böyle bariyer alıcam yatagıma
Kenarlarından asagi katlanani var ona dikkat et hepsi katlanıyor mu bilmiyorum ben oglumda kullanıyorum bazasinda var 2. İçinde kendi yatağıma alacam

Müslin örtü yazın kışın ben hep kullandım bunda da alacam ama 2 tane falan oglumdan onu da saklamisim 🤣🙈

Ben de eşitlikten yanayım. Okuyup meslek sahibi olmalarını sağladıktan sonra hiç birine zırnık vermeyeceğim. Kendim gezip yaşayacağım diyormuşum 🙈🤪
Aynı yerden ev vericem onlara
Yanımda olsunlar :KK53:
Eğer oturmak istemeyen olursa
Biz öldükten sonra istediklerini yapabilirler. Yok öyle yaşarken kiraya vermek

Benn de bişilerin tadına varıcam :deli: :KK53: :KK8:

Aynı yerden ev vericem onlara
Yanımda olsunlar :KK53:
Eğer oturmak istemeyen olursa
Biz öldükten sonra istediklerini yapabilirler. Yok öyle yaşarken kiraya vermek

Benn de bişilerin tadına varıcam :deli: :KK53: :KK8:
Ben de ev alırız diyordum da şimdi ev sayısı 3 e çıktı ve elimizde sadece kendi evimiz var 🤣

X