2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçen kayınvalidemlerdeyiz eltimler de geldi. Kaynım bu yaz evlendi. Neyse benim oğlanlar yengelerini çok seviyorlar. O varken özellikle küçük oğlum konuşturuyorum yüzüme bakmıyor. Meyve vericem benden değil eltimden alıyor falan. Eşime dedim ki şu sahneler geleceğin fragmanı gibi🤣 nankör evlatlar eşlerini görünce yüzüme bakmayacaklar 🤪🤣
Hhahahhahha😂😂 ayyyy sinir olurum 😂😂 ben kıskancım delirirm evde bi azarı yer benden 😂😂😜 valla napıcaz bilmiyorumda erkekler biraz evlenince unutolar anaları babaları gibi😂 oğullarımız bize dişkün olsun🤦🏼‍♀️

Hhahahhahha😂😂 ayyyy sinir olurum 😂😂 ben kıskancım delirirm evde bi azarı yer benden 😂😂😜 valla napıcaz bilmiyorumda erkekler biraz evlenince unutolar anaları babaları gibi😂 oğullarımız bize dişkün olsun🤦🏼‍♀️
Ya yuvalarında mutlu huzurlu olsunlar da ben arada bırakmam zaten oğluşlarımı ama inşallah gönlüme göre gelinlerim olur 🤣

Kızlar bugün doktora gittim bebeğim iyi öyle hareket ediyordu ki sadece kalp sesi az geldi bana oda sesimi açmadı dedim acaba ama bisey olsa söylerdi herseyime baktı çok iyi dedi erkek dedi 🥰 sadece sesi az duydum ona sıkıldım
Hayırlı olsun canım😍

X