Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
cocuklar orda kaldi hafta sonu onlari almak icin aradigimda gelin dddi gittim bende :KK70:
itiraf et senin içinde gizli bir sevgi yatıor :KK70:
kız benm kız orda kalacam derse varya ayaklarını kırarım ne demek kvlerde kalacak :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
ölürüm daha iyi :KK70:
geçen ay eşimin halası vefat etti.. ölen kadın ve gelini hiç anlaşamıodu ama altlı üstlü oturdukları için hep reklam oluolardı.. benmki yine patavatsız.. döndü gelinine diorki kurtuldun artık rahat edersin..
bende bian ağzımdan kaçırdım ne kadar şanslı darısı başıma :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

itiraf et senin içinde gizli bir sevgi yatıor :KK70:
kız benm kız orda kalacam derse varya ayaklarını kırarım ne demek kvlerde kalacak :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
ölürüm daha iyi :KK70:
geçen ay eşimin halası vefat etti.. ölen kadın ve gelini hiç anlaşamıodu ama altlı üstlü oturdukları için hep reklam oluolardı.. benmki yine patavatsız.. döndü gelinine diorki kurtuldun artık rahat edersin..
bende bian ağzımdan kaçırdım ne kadar şanslı darısı başıma :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
benimkiler buyuk kalmalari ise yariyor seninki buyuyunce anlarsin ne demek ostedigimi :KK70:

Onun için ama kadın doğuma geldim.İçeride var mı diye baktır dedi doktor.
Farklı doktora gittim o yönlendirdi.İyi ki buna baktırmadan olmamışım.
Aynen bazen gecikiyor diye dusunuyoruz ama her seyde var bir hayir :KK200:insallah hersey yolundadir :KK68:

X