Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Hamdolsun canım uğraşıp duruyorum yarın yolcuyuz bayrama memlekete minik 7 aylık oldu seninki de o dolaylarda olmalı sen nasılsın bebiş nasıl ?
Oo hayırli yolculuklar şimdiden selamlar saygılar gittiklerinde evet evet 1 haftaya 7 oluyoruz aynen ben iyiyim ek gıda serüveni başladı malum onla geçip gidiyor zaman, diş belirtileri var gibi arada huysuzlaniyor ama diş yok daha bekliyoruz bakalim senin bebiş nasıl

Benim bebiş ablası gibi dişde erkenci davrandı 5 dişi var gaz bitti diş başladı halımı düşün artık

Benim bebiş ablası gibi dişde erkenci davrandı 5 dişi var gaz bitti diş başladı halımı düşün artık
Oy maaşallah ama ya bı taraftan iyi olmuş gerçi araya zaman koysa seni dinlendirse iyi olurmuş da naparsın acelesi çıkmış Allah kolaylık versin. Memleket uzak mı çok çocuklarla yolculuk zorlamaz inşallah seni

kuzuşum, resmen foruma Mart anneleri için girer oldum. Bu bebek benim anamı ağlattı çok gazlı, çok nazlı gecem gündüzüm karıştı. mesela şu an akşam üstü 6’dan beri mememde. Asla uyumuyor. Çıldırdık eşimle. Uyumadıkça huysuzluk yapıyor, gözleri kıpkırmızı. emiyor uyuyor, yatağa koyuyoruz uyanıyor Çok dertliyim senden naber?

4-5 saat canım yolculuğun bi kısmında uyursa kalan kısmında da idare ederiz diye düşündüm de bakalım yarın ilk olacak bakalım nasıl geçecek

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…