Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Hamdolsun canım uğraşıp duruyorum yarın yolcuyuz bayrama memlekete minik 7 aylık oldu seninki de o dolaylarda olmalı sen nasılsın bebiş nasıl ?
Oo hayırli yolculuklar şimdiden selamlar saygılar gittiklerinde🤗🤗 evet evet 1 haftaya 7 oluyoruz aynen 🤭 ben iyiyim ek gıda serüveni başladı malum onla geçip gidiyor zaman, diş belirtileri var gibi arada huysuzlaniyor ama diş yok daha bekliyoruz bakalim senin bebiş nasıl🥰

Oo hayırli yolculuklar şimdiden selamlar saygılar gittiklerinde🤗🤗 evet evet 1 haftaya 7 oluyoruz aynen 🤭 ben iyiyim ek gıda serüveni başladı malum onla geçip gidiyor zaman, diş belirtileri var gibi arada huysuzlaniyor ama diş yok daha bekliyoruz bakalim senin bebiş nasıl🥰
Benim bebiş ablası gibi dişde erkenci davrandı 5 dişi var gaz bitti diş başladı halımı düşün artık 😬

Benim bebiş ablası gibi dişde erkenci davrandı 5 dişi var gaz bitti diş başladı halımı düşün artık 😬
Oy maaşallah ama ya bı taraftan iyi olmuş gerçi araya zaman koysa seni dinlendirse iyi olurmuş da naparsın acelesi çıkmış 🤭🤭❤️ Allah kolaylık versin. Memleket uzak mı çok çocuklarla yolculuk zorlamaz inşallah seni 😍

@C A N O
@pearlshine
@Blue_Peri
Jenna16 Jenna16
Nevreste Nevreste
@Oriana
@yorgun anneanne
@Minik Meleklerim
@HAbibte
alsem alsem
@RedGirl
Kukrim Kukrim
@Dahliadivin
@Cemoos
UcanSupurge UcanSupurge

Nasılsınız bu arada yaa ne zamandır denk gelemiyorum kimseyle öyle iyi misiniz 😍😍
Bazılarının da kullanıcı adını unuttum etiket yapamadım lütfen onlar da bir haber versinler bana kendilerinden yaa🤭🤭
kuzuşum, resmen foruma Mart anneleri için girer oldum. Bu bebek benim anamı ağlattı 🥲 çok gazlı, çok nazlı 🥴 gecem gündüzüm karıştı. mesela şu an akşam üstü 6’dan beri mememde. Asla uyumuyor. Çıldırdık eşimle. Uyumadıkça huysuzluk yapıyor, gözleri kıpkırmızı. emiyor uyuyor, yatağa koyuyoruz uyanıyor 🤦🏻‍♀️ Çok dertliyim 🥴 senden naber?

Oy maaşallah ama ya bı taraftan iyi olmuş gerçi araya zaman koysa seni dinlendirse iyi olurmuş da naparsın acelesi çıkmış 🤭🤭❤️ Allah kolaylık versin. Memleket uzak mı çok çocuklarla yolculuk zorlamaz inşallah seni 😍
4-5 saat canım yolculuğun bi kısmında uyursa kalan kısmında da idare ederiz diye düşündüm de bakalım yarın ilk olacak bakalım nasıl geçecek

Ama 2 oy kullanıyormuşuz ya 🥺
Ben 3 tane seçtim keşke 5 oy kullansak diyodum şok oldum 😅
Bu ramazan favorim olduğu için güllaç seçtim Kukrim Kukrim eline sağlık canım 😍
Offf diğer yemeklere oy veremedim içimde kaldı 🙈
JOYz JOYz yavrum senin tatlina oy veremedim ama gönlümdesin 😘
Teşekkür ederim canım 🥰

X